Лялькове шоу: колекція Marc Jacobs SS24

До 40-річчя з дня заснування бренда

Поки ми в очікуванні Тижня моди в Нью-Йорку, який почнеться уже за декілька днів, свою нову весняну колекцію в Armory Park Avenue презентував Marc Jacobs. Сам показ був присвячений 40-річчю з моменту заснування бренда.

Першими деталями, які зустріли гостей шоу, стали масивні стільці та стіл, які перевищували людський зріст. Їх виготовив покійний американський художник Роберт Терр’єн, що був відомий своїми гіперболізованими скульптурами. Під цією інсталяцією у вигляді живих ляльок крокували моделі, демонструючи об’ємний і непропорційний одяг, натхнений шістдесятими. 

«Досліджуючи пам’ятне та повсякденне, ми абстрагуємося та перебільшуємо з оманливою знайомістю в нашому бажанні висловити щось наївне та елегантне» — такі слова залишив Марк Джейкобс в описі лінійки. 

Ключовими елементами колекції стали поролонові тканини, що ніяк не прилягали до тіла, викривлені силуети з випнутими вперед рукавами й піднятою лінією плечей і збільшені в декілька разів форми. Потрібного ефекту також додавали масивні перуки моделей і ляльковий макіяж із подовженими віями. 

Серед презентованого вбрання — довгі сукні з лелітками, громіздкі топи, спідниці міді й шорти, велюрові спортивні костюми та взуття на високій платформі. З аксесуарів ми одразу ж звернули увагу на великі сумки XXL, які матимуть особливу популярність у новому сезоні. Також на одязі моделей виділялися плоскі брошки, які додавали образам 2D-ефекту. 

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали