Кутюр у грі: колекція Armani Privé Haute Couture Spring 2024

Мрійлива лінійка від Джорджіо Армані

За свої 89 років Джорджіо Армані пережив чимало модних революцій та змін у фешн-світі, що кожного разу відображалося у його роботах — завжди елегантних і вишуканих, які привертають увагу публіки на всіх червоних доріжках. Нині дизайнер перебуває за крок від двох важливих подій у житті: свого 90-річчя і 20-ї річниці лінійки Haute Couture Armani Privé, яка була заснована у 2005-му. Зважаючи на це, засновник дому моди вирішив додати дещо нове у свою цьогорічну колекцію Haute Couture en Jeu, вивівши на передній план трохи грайливості й легковажності.

«З одного боку, Haute Couture en Jeu означає «ввести кутюр у гру», а з іншого — це можна перекласти як «кутюр розважається». У будь-якому разі для мене настав час бути сміливим, піти на ризик і, мабуть, бути трохи менше Армані», — поділився дизайнер з пресою перед початком показу. 

У новій лінійці Джорджіо Армані відходить від уже звичного для себе духу бренду та притаманних йому елементів, натомість залучаючи більше креативності та отримуючи повне задоволення від експериментів. Колірна гама, що складається з рожевих, персикових, фіолетових, зелених і синіх відтінків, одразу додає магічного подиху вбранню. Серед образів — легкі вільні брюки в поєднанні з напівпрозорими блузами, довгі вечірні сукні з об’ємним пишним низом, жакети з квітковим принтом, корсети, оздоблені кристалами, і тонкі халати, всіяні блискітками. Проте наша особлива увага прикута, як завжди, до деталей: мережива, вишивки бісером і розмитих візерунків, що нагадують казкові сюжети. 

Також не можемо не згадати про аксесуари. Серед прикрас на моделях помічаємо довгі сережки різних геометричних форм, що доповнені камінцями, такі ж масивні намиста з кількох рядів і громіздкі браслети. Серед сумок представлені моделі у формі півмісяця, немасивні клатчі й мініваріанти у вигляді мішечків. І все так само прикрашено кристалами та бісером. Створюючи взуття для колекції, дизайнер зупинився на туфлях на невисоких підборах. 

Уся колекція з її м’якою палітрою, принтами та дрібними деталями представляє чарівні образи, які хочеться розглядати і які тепер мріє додати до свого гардероба чи не кожна дівчина. 


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали