ДЛЯ ТЕХ, КТО ЛЮБИТ ЭСТЕТИКУ И СВОБОДУ

7 ЗІРКОВИХ ПАР, ЧИЇ КІНОШНІ СТОСУНКИ ПЕРЕРОСЛИ У...

5 ПРИЛОЖЕНИЙ О МОДЕ, КОТОРЫЕ СТОИТ СКАЧАТЬ НА...

ВІД МЕРИЛІН МОНРО ДО ЛЕДІ ГАГИ: ЩО ЗІРКИ ОДЯГАЛИ...

ИРИНА ШЕЙК В КОСТЮМЕ УКРАИНСКОГО БРЕНДА OLENICH...

Краса поза стандартами: обираємо весільну сукню, під яку не доведеться худнути

WONÁ Concept group нагадує: усі жінки без винятку — прекрасні

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

Дослідження Корнельського університету, проведене Лорі Нейбор і Джеффрі Собал, показало, що 70 відсотків наречених, які брали участь в опитуванні, хочуть скинути вагу. Таке прагнення дотримуватися нав`язаних стандартів краси й нібито «правильних параметрів» спотворює природну красу та індивідуальність людини, вганяє в рамки, знижує самооцінку, позбавляє любові до себе і впевненості. Частою причиною стає відсутність відповідних розмірів бажаної сукні.

Під враженням від цього дослідження WONÁ Concept group запустив новий проєкт «WONÁ – це ти», головна ідея якого — показати, що всі жінки прекрасні і немає жодних потреб підлаштовуватися під загальні «стандарти» краси.

У зйомці для проєкту взяли участь три абсолютно різні дівчини, які представили 12 найпопулярніших моделей суконь від брендів WONÁ Concept і Eva Lendel, що входять до WONÁ Concept group. Класична і мінімалістична, пишна за останніми тенденціями або приталена розшита мереживом і паєтками — кожна наречена знайде свою сукню, що підкреслить її індивідуальність і красу.

«WONÁ Concept і Eva Lendel — це впізнавані і популярні бренди не тільки в Україні, але в Європі та США. Ми не могли залишитися осторонь і проігнорувати цю тему, оскільки нам важливо, щоб абсолютно кожна наречена змогла знайти свою сукню, почувалася красивою і впевненою, захоплювалася собою і своїм зовнішнім виглядом. Це й стало причиною й одночасно натхненням для створення проєкту», — ділиться Ілона Шрамко, співзасновниця WONÁ Concept group.

Назва проєкту «WONÁ — це ти» транслює головні цінності WONÁ Concept group. У команді вважають, що процесом підготовки до весілля потрібно насолоджуватися, а не турбуватися про сантиметри. Адже в цей період життя найцінніше — це почуття та емоції.

 

WONÁ Concept 

Eva Lendel

Фотограф: Сергій Васильєв 

Стиліст: Анна Гончарова 

Макіяж: Ольга Остапчук

Зачіски: Павло Лотнік 

Асистент візажиста: Маша Каіро 

Відео: Поліна Гребеник 

Моделі: Олександра Кіртока, Софія Возняк, Аліна Коваль 

Для тех, кто любит эстетику и свободу

7 зіркових пар, чиї кіношні стосунки переросли у реальне кохання

5 приложений о моде, которые стоит скачать на свой смартфон

Від Мерилін Монро до Леді Гаги: що зірки одягали на зустріч з королевою Єлизаветою II

Чорна п’ятниця від українських брендів: обираємо круті прикраси, сумки та взуття

9 жизнеутверждащих фильмов Эмира Кустурицы