8 МАЛЬОВНИЧИХ КУТОЧКІВ АВСТРІЇ, КУДИ ВАМ...

5 ФІЛЬМІВ ПРО ДИВОВИЖНИХ ЖІНОК

ВСЕ ЦВЕТА РАДУГИ: 7 ЦВЕТНЫХ ПИДЖАКОВ, КОТОРЫЕ...

ЕЩЕ ОДНО РОСКОШНОЕ ПЛАТЬЕ АНИ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ ДЛЯ...

5 НАЙМОДНІШИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОПУСТИТИ...

Карти Таро та казкова містерія на показі Dior Couture весна-літо 2021

Колекція для любителів Середньовіччя та вечірніх суконь.

Переживаючи найбільш неоднозначний період, ми схильні звертатись до таємних знаків та сакральних таїнств. Минулий карантинний рік зробив нас адептами саморефлексії та духовності: хтось поринув в натальні карти, шукаючи розради, хтось відкрив для себе нумерологію, а хтось захопився астро-мемами. Магічна сфера глибока і далекосяжна. Навіть сам дизайнер Крістіан Діор виявляв живий інтерес до пошуку знаків долі. Перед ухваленням важливих рішень дизайнер консультувався зі своїм персональним ясновидцем. Майбутнє для Марії Грації К’юрі таке ж неочевидне, як і для всіх нас, але вона сподівається знайти відповіді у колоді карт Таро.

Креативна директорка Dior представила колекцію весна-літо 2021 року, натхненну колодою карт Таро ХV століття, в якій домінують пильні відтінки дорогоцінного й старовинного золота. «У непевні часи, позначені відчутним бажанням відновити зв’язок зі світовою душею, Марія Грація К’юрі прагне дослідити [...] таємничу та плюралістичну красу таро в серії суконь із віртуозними конструкціями»‎, - із прес-релізу. Шоу є «очевидним доказом того, що мода завжди буде територією експериментів і можливостей».

У 15-хвилинному короткометражному фільмі італійський режисер Маттео Гарроне переносить нас у казкову країну. Головна героїня вирушає на пошуки самопізнання у чарівний замок, де зустрічає плеяду містичних персонажів - Верховну Жрицю, Імператрицю, Справедливість та Блазня, - одягнених у кутюрну колекцію Dior. Все починається із пропозиції вибрати будь-яку карту із колоди, що стає відправною точкою у світ колоди Вісконті-Сфорца.

Навіть, якщо ви не знайомі з колодою із 78 карт, або тим, що позначає Старший чи Молодший аркан, костюми говорять самі за себе. Казкова атмосфера підсилює розкішний дизайн Грації: ручний розпис суконь із мідного бархату, позолочені корсети, інтегровані ілюстрації римського художника П’єтро Руффо. Ця казкова атмосфера особливо припаде до душі любителям Середньовіччя та пошановувачам вечірніх суконь. Щоб підсилити фантазійну містерію у лукбук навіть було залучено середньовічного білого коня.

Текст: Олена Куцан

8 мальовничих куточків Австрії, куди вам захочеться повернутися

«Золотой Голливуд» и виртуальная реальность: все, что нужно знать о Неделе моды в Милане

Кожаный костюм и меховая шапка: Хейли Бибер показывает, что носить весной 2021

Дженнифер Энистон сделала модное окрашивание, которое будет хитом 2021 года

Как уменьшить боль во время менструаций без таблеток

Кожаный костюм и меховая шапка: Хейли Бибер показывает, что носить весной 2021