I dress to kill, but tastefully: як змінювався стиль Фредді Мерк’юрі

До 30-х роковин смерті артиста

Соліст групи Queen Фредді Мерк`юрі — один із найяскравіших виконавців 20-го століття. Він не тільки вплинув на музичну індустрію, а й запам’ятався фанатам експериментами зі своїми образами. 24 листопада —  30-ті роковини смерті артиста. Ми пропонуємо згадати, як змінювався стиль Фредді Мерк`юрі на прикладі його культових сценічних костюмів.

Хто допоміг артисту?

Перші образи для Фредді Мерк`юрі створювала Зандра Родс. У 1974 році модельєрка познайомилася з групою і запросила артистів до своєї невеликої студії. Вона дозволила приміряти будь-які речі — Фредді Мерк`юрі відразу обрав кейп кремового кольору. Це була частина весільної сукні, над якою працювала Зандра Родс. Модельєрка пошила схожу версію і для соліста групи Queen.

Успіх у Японії

Наступного року група поїхала на гастролі до Японії, і там артистів зустріла велика кількість шанувальників. Фредді Мерк`юрі захопився культурою країни та додав кімоно до свого сценічного гардеробу. Таку зміну стилю глядачі побачили не тільки в Японії, а й на концертах в інших країнах.

Комбінезони з декольте як базова складова образу

Фредді Мерк’юрі не боявся занадто театралізованого стилю: від одягав блискучі комбінезони або боді, додавав до образу боа з пір’я, прикрашав усе підводкою для очей та наносив чорний лак на нігті.

Артист став іконою кросдресингу — він використовував образ дреґ-королеви не тільки у кліпі I Want To Break Free, а й на концертах групи.

1980-ті як нова епоха в стилі 

Фредді Мерк’юрі змінював свій імідж — у 1980-х роках артист зробив коротку зачіску, відростив фірмові вуси та почав одягати багато речей зі шкіри та латексу. Його стиль був схожим на естетику нью-йоркських гей-барів.

Тоді з’явилося декілька культових образів співака — зокрема, білі брюки з лампасами й яскраві куртки стилю мілітарі.

Уже 13 липня 1985 року Мерк’юрі з’явився на фестивалі Live Aid у світлих джинсах, білій футболці та ремнем із заклепками.

Офіційний стиль поряд з оперною співачкою

Соліст групи Queen познайомився з Монсеррат Кабальє у 1987 році. Він записав з оперною співачкою спільний альбом. Цікаво, що коли Фредді виходив з нею на сцену, він вдягав смокінг та краватку-метелик.

Такі костюми стали звичними для Фредді Мерк’юрі наприкінці 80-х років. Щоправда, артист обирав незвичайні кольори.

Востаннє соліст виходив публічно в костюмі лавандового кольору на врученні премії BRIT Awards. 24 листопада Фредді Мерк’юрі помер унаслідок ускладнень СНІДу. Про свою хворобу артист розповів лише за день до смерті.


Реклама

Популярные материалы

10 причин, почему стоит быть осторожными с противозачаточными...


Как похудеть раз и навсегда: 7 правил от австрийского врача...


27 вещей, которые должны быть у каждой женщины к 27 годам...


Читайте также
Стиль жизни / Блог стиль жизни

Модный гид по подаркам на Новый год 2022

Популярные материалы