Головна інтрига Тижня моди в Мілані: перша колекція Сабато де Сарно для Gucci весна-літо 2024

Дебют нового креативного директора бренду

Вчора уся увага фешн-спільноти була прикута до головного шоу сезону — дебютного показу Сабато де Сарно у Gucci. За інтригуючими тизерами ми все думали — в якому напрямку рушить новий креативний директор. Чи «тиха розкіш»? А може Sex sells у дусі Тома Форда чи жіночність у стилі Valentino, де дизайнер працював до цього? У висновку було всього потрошки. Але головне, що ми бачимо — це точно не продовження історії Алесандро Мікеле. 

Gucci

Свою першу колекцію для Gucci де Сарно назвав Ancora, що з італійської перекладається як «ще раз» або «знову». Ми звернули увагу на шовкові комбінації з прозорим мереживом, лялькові міні-сукні, мікрошорти (точно будуть гарячим трендом сезону), монументальні пальта, худі зі спідницями з лакованої шкіри і повністю естетичний вектор руху бренду.

Нагадаємо, що історія Сабато де Сарно в Gucci почалася в січні 2023 року. Він змінив легендарного Алессандро Мікеле, який за вісім років перетворив бренд на законодавця моди з доходом у 10 млрд доларів у 2022 році. Про  де Сарно відомо небагато: новий креативний директор почав свою кар`єру в Prada, потім перейшов у Dolce & Gabbana, а потім у Valentino, де пропрацював майже 14 років, ставши зрештою директором моди, відповідальним за чоловічу і жіночу ready-to-wear.

Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали