Еротична фотографія очима жінки: все, що потрібно знати про Еллен фон Унверт

Мистецтво спокуси

Еллен фон Унверт — одна з найпопулярніших фешн-фотографок сучасності — відома двома ключовими особливостями. По-перше, вона часто обирала для своїх фотосесій маловідомих моделей, чим допомагала їм у просуванні кар’єрними сходами (Клаудії Шиффер та Єві Герциговій є за що їй дякувати). По-друге, у своїх зйомках вона завжди розкривала сексуальну сторону дівчат, допомагаючи їм позбутися заборон та табу. Через це її часто називають Хельмутом Ньютоном у спідниці. Її світлини завжди відрізнялися елегантною провокацією, як і в знаменитого фотографа. Чи то Ріанна, Кейт Мосс, Вікторія Бекхем, Моніка Беллуччі або Наомі Кемпбелл, жінки на знімках Еллен завжди могутні, розкуті та спокусливі.

Instagram: @ellenvonunwerth

У лютому Еллен виступила у ролі фотографки для обкладинки нового номера українського ELLE. Моделлю стала одна з найпопулярніших дівчат сучасності Тіна Кунакі. Журнал уже можна придбати у точках продажу та подивитися фотосесію за участі дружини Венсана Касселя через талановитий погляд Еллен у деталях.

Кар’єра фон Унверт у моді розпочалася у 80-х — коли нове покоління досліджувало нові грані своєї індивідуальності, зокрема й сексуальності.

Еллен народилася 1954 року у Франкфурті-на-Майні (Німеччина). Перш ніж увійти у світ модної фотографії, Дівчина працювала в Мюнхенському цирку: допомагала клоунам та метальникам ножів, іноді виступала і в ролі конферансьє. Пізніше вона розповідала, що в цирку з модною індустрією набагато більше спільного, ніж видається на перший погляд.

Незабаром її помітив модельний скаут та запропонував їй роботу моделі. Фон Унверт затрималася на ній надовго — на 10 років. За цей час вона встигла стати відомою у вузьких колах і знайти багато корисних контактів, які незабаром їй допомогли розвиватися у фотографії.

Її першим замовленням стала рекламна кампанія. Вже з перших хвилин роботи стало зрозуміло, що Еллен справді захоплюється сексуальністю жінок.

Instagram: @ellenvonunwerth

«Фотографія — це не заклик, а фантазія, мрія», — казала якось Еллен.

Її знімки завжди були відвертими, але ніколи — розпусними та вульгарними. Моделі на фото приваблювали своїми фантазійними, найчастіше — театральними образами ефемерних муз та фатальних красунь. Вона вміє розслабити моделей і створити атмосферу повної довіри.

Instagram: @ellenvonunwerth

«Я ніколи не скажу: "Будь спокусливою". Такі речі не потрібно промовляти, натомість слід створити атмосферу, в якій вони проявляться», — говорила Еллен»

Instagram: @ellenvonunwerth


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали