Данина священному мистецтву кутюр у колекції Valentino Haute Couture Spring 2024

Відображення особистого досвіду дизайнера

Не кожен дизайнер володіє вмінням поєднувати зручні повсякденні мотиви в одязі з розкішшю та красою кутюру. Цього не скажеш про П’єрпаоло Піччолі та його нову колекцію Haute Couture для Valentino. На фіолетовій доріжці у своєму салоні на Вандомській площі через образи лінійки модельєр проєктує нове бачення на кутюр, доводячи, що це теж є своєрідною формою мистецтва й кожен, хто працює з таким одягом, вкладає у нього щось особисте.

«Кутюр виготовляють за мірками, тож це головна відмінність. Він створений спеціально для вас, тому це найкращий особистий досвід», — сказав перед показом Піччолі. 

Дизайнер узгоджує високу моду із сучасністю, демонструючи, що кутюр досі залишається актуальним. Громіздкі піджаки, пальта, довгі жилетки, напівпрозорі блузи та класичні вільні брюки П’єрпаоло поєднав з елегантністю Haute Couture, додавши пишні сукні, спідниці з мішури, блискучі топи й довгі шкіряні рукавички. Красу високої моди ми бачимо і в деталях: багато пір’я, металевих прикрас, тонкого мережива й об’ємних квіткових інсталяцій на одязі. 

Рука Піччолі особливо помітна також і в яскравому розмаїтті кольорів, що притаманне роботам дизайнера: від крикливого відтінку фуксії на брюках і вечірніх сукнях до бірюзових повітряних спідниць і гірчичних пальт. Колірна гама відіграє важливу роль у втіленні ідей модельєра.

Креативний директор Valentino подякував наприкінці показу всій своїй команді, сказавши, що кожен представлений витвір є унікальним саме завдяки цим людям, адже немає двох осіб, які б виконували його ескізи однаково. 

«Я знаю їх усіх. Я знаю їхні імена. Я знаю їхні життя. Для мене вони не "руки". Мене обурює те, що французи називали їх petites mains, бо я відчуваю, що вони люди і вони проєктують свої життя на одяг».


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали