5 помилок при виборі зимового образу

Не варто їх припускатися

Існує думка, що скласти стильний образ можливо лише в теплу пору, проте це не так. Зима цього року — час багатошаровості, екошуб, яскравих шарфів, хутряних капелюхів, чобіт трохи вище коліна та багатьох інших прийомів і речей, які гарантують не лише красу, а й тепло. Однак все ж є помилки, здатні зіпсувати навіть найстильніший образ, і, як не дивно, їх дуже часто припускаються модниці.

Неправильна довжина шарів одягу

Багатошаровість

Звісно, багатошаровість — це дуже стильно, однак уся ефектність образу зійде нанівець, якщо обрати речі невідповідної довжини. Наприклад, поєднуючи сорочку зі светром та жакетом, варто керуватися правилом: що нижчий шар, то довшим він має бути. Інакше ви ризикуєте отримати незбалансований образ та загубити його родзинку.

Занадто тонкий верхній шар

Багатошаровість

Ще одна помилка, що стосується багатошаровості, — це невідповідність товщини речей. Верхній шар має бути достатньо щільним, щоб рельєф нижнього не проступав крізь нього. Інакше ви втрачаєте ефект цієї багатошаровості.

Неправильна довжина штанів

Трендова довжина штанів

Одна з найбільш поширених помилок у зимовий період. Такі моделі штанів, як палацо чи кльош, задумані як такі, що дійстають або майже торкаються підлоги. Однак часто така довжина здається непрактичною через погоду, тож модниці вкорочують штани або поєднують їх із взуттям на масивній підошві чи платформі.

Рішення цієї проблеми дуже просте: якщо вам комфортніше носити штани довжиною до кісточки, обирайте відповідні моделі: прямого крою, slouchy, mom’s або вкорочені — варіанти знайдуться на будь-який смак.

Невдало заправлений светр

Помилки зимового стилю

Ховаючи спину та живіт від зимових морозів, модниці часто заправляють светр у спідницю чи штани. Прийнято вважати, що це допоможе підкреслити талію, проте й тут легко помилитися, зробивши себе візуально більшою, а образ — неохайним. Це стається, коли щільність матеріалу вашого низу «не витримує» заправлений верх.

Тож важливо дотримуватися пропорцій, і, коли ви заправляєте верх, добирати речі відповідних матеріалів.

Хутро з хутром

Екохутро

Безумовно, хутро (штучне) — дуже актуальний елемент. Дизайнери продемонстрували безліч варіантів шуб, шапок, рукавиць і навіть сумок, проте, перевантаживши образ однією фактурою, можна втратити його цікавість. Варто доповнювати хутро іншими фактурами, менш рельєфними або глянцевими.


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали