Ювелірний бренд TBelz презентував подарункову коробку Kisses from Ukraine

Над дизайном працювали кращі ілюстратори, графічні дизайнери, поети та перекладачі

4 червня в ресторані Alaska відбулась звана вечеря, на якій ювелірний бренд TBelz презентував подарункову коробку Kisses from Ukraine.
 
Вона створена для кожного, хто хоче подарувати близькій людині частинку українського настрою і колориту. Всередині — чоловічий парфум Gek geDrag або жіночий парфюм Mola Mola, шоколад ручної роботи, флеш-носій з відео виступами віртуозного піаніста Євгена Хмари. А також двомовна книжечка, де представлені найкращі роботи сучасних українських поетів Сергія Жадана та Лесі Мудрак, художників Ольги Адам і Надії Дойчева. Відео про бокс доповнені музикою Вікторії Васалаті.

Засновниця бренду TBelz Тетяна Белз презентувала гостям вечора бокс Kisses from Ukraine розповівши про кожну його деталь від перших нот парфумерної композиції до багатого смаку крафтового шоколаду всередині коробочки. Цукерки в формі гір, озер, поцілунків і флаконів для парфумів з автентичними назвами Марічейка, Смотрич, Цьомка, Мола Мола розроблені спеціально для проекту Kisses from Ukraine by TBelz шоколатьє Інесою Біназон. Дизайнером чоловічого і жіночого аромату є Тетяна Белз, а творцем — парфумер Богдан Зубченко. 


 

Склад коробочки може змінюватися за бажанням покупця і доповнюватися ювелірними прикрасами, шовковими хустками та іншими новинками компанії TBelz. Унікальною родзинкою вечора і подарунком для гостей став виступ співачки Вікторії Васалаті та піаніста Євгена Хмари.
 

Гастрономічний партнер вечора ресторан Alaska презентував для гостей вишукані страви європейської кухні. У них сезонні інгредієнти перегукувалися з основними нотами ароматів, що створювало чарівну атмосферу для кожного гостя.

 


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали