ЛИЧНЫЙ БРЕНД: 5 ПРАВИЛ, КАК СОЗДАВАТЬ И...

ЩО ТАКЕ НОВИЙ МІСЯЦЬ, І ЧОМУ В ЦЕЙ ЧАС ПОТРІБНО...

ЭТО ОФИЦИАЛЬНО: У КОРТНИ КАРДАШЬЯН НОВЫЙ РОМАН С...

ТОГДА И СЕЙЧАС: ДЖЕННИФЕР ЛОПЕС ПОВТОРИЛА СЦЕНУ...

5 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ В 2021 ГОДУ...

Як це було: Ольга Фреймут презентувала книгу для дітей «Кажан Жан»

Та анонсувала створення власного видавництва

Рейтинг статьи / 0
3 5 3

6 березня у камерному просторі гастробару Hitchcook, що у кінотеатрі «Оскар» (Гулівер), відбулася презентація першої дитячої книги Ольги Фреймут - «Кажан Жан». Книга розрахована на широке коло читачів та стала першим підсніжником новоствореного видавництва Snowdrop.

Ольга Фреймут, журналіст, телеведуча та мама трьох дітей розповіла, чому вирішила створити свою першу дитячу книгу:

«Мене часто запитують як виховувати дітей, а я відповідаю, що їх потрібно просто любити. «Кажан Жан» – моя перша «методичка» з виховання дітей і дорослих. Коли кажуть «не можна», це часто означає «варто». Дитячі комплекси руйнують дорослих, їхні кар’єри та можливості. Кажан Жан та його сестри вчать як вчасно схаменутися і встигнути стати собою».

Книгу представили: авторка Ольга Фреймут, літературний редактор Інна Корнелюк та Іван Богдан – директор ексклюзивного онлайн-ритейлеру книги Yakaboo.ua. Ілюстрації створив один з найвідоміших дитячих художників, лауреат Шевченківської премії Кость Лавро.

Про автора. Ольга Фреймут народилась у місті Новий Розділ Львівської області. Має музичну освіту, змалку навчалася грі на фортепіано, з яким не розлучається донині. Магістр журналістики, закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка, Міський університет Лондона. Працювала офіціанткою, кореспондентом на каналі BBC у Лондоні, журналістом і ведучою на українських телеканалах («1+1», «Новий» та ін.). Відома як «головний ревізор» країни – за однойменною назвою телепроекту, в якому Ольга здійснювала «перевірки на совість» закладів громадського харчування і готелів різних країн, а також українських супермаркетів, дитячих садочків і «закритих зон», зокрема – психіатричних лікарень. Нині телеведуча – директор школи у реаліті Нового каналу «Від пацанки до панянки». Історія про Кажана Жана – дебют авторки у літературі для дітей.

«Це була найбільша помилка мого життя. Із суперзірки я стала звичайною Олею», — Фреймут розповіла, про що шкодує найбільше у житті 

«Ти б краще пішла до церкви та покаялася», — Ольга Фреймут різко відповіла Катерині Кухар у прямому ефірі «Танців з зірками»

«Одну ніч я не змогла заснути ні на хвилину, бо до мігрені додалися болі у плечах», — Ольга Фреймут подолала Covid-19

7 зірок, які змінили свій стиль після розлучення з коханими

Что будет модно весной 2021: 5 главных трендов, в которые вы влюбитесь

Простые beauty-приемы, которые сделают вас на 10 лет моложе