ФІЛЬМ ТИЖНЯ: ХАВ'ЄР БАРДЕМ ТА ПЕНЕЛОПА КРУС У...

СТАЛО ИЗВЕСТНО, ЧТО ЕЩЁ ПРИНЦ ГАРРИ ПОДАРИЛ...

ЗНАЙ НАШИХ: УКРАИНСКИЙ БАЛЕТНЫЙ ПРОЕКТ...

СВЕТЛАНА ЛОБОДА СТАЛА МАМОЙ ВО ВТОРОЙ РАЗ

ВИКТОРИЯ БЕКХЭМ РАССКАЗАЛА, ПОНРАВИЛОСЬ ЛИ ЕЙ...

Як це було: Ольга Фреймут презентувала книгу для дітей «Кажан Жан»

Та анонсувала створення власного видавництва

6 березня у камерному просторі гастробару Hitchcook, що у кінотеатрі «Оскар» (Гулівер), відбулася презентація першої дитячої книги Ольги Фреймут - «Кажан Жан». Книга розрахована на широке коло читачів та стала першим підсніжником новоствореного видавництва Snowdrop.

Ольга Фреймут, журналіст, телеведуча та мама трьох дітей розповіла, чому вирішила створити свою першу дитячу книгу:

«Мене часто запитують як виховувати дітей, а я відповідаю, що їх потрібно просто любити. «Кажан Жан» – моя перша «методичка» з виховання дітей і дорослих. Коли кажуть «не можна», це часто означає «варто». Дитячі комплекси руйнують дорослих, їхні кар’єри та можливості. Кажан Жан та його сестри вчать як вчасно схаменутися і встигнути стати собою».

Книгу представили: авторка Ольга Фреймут, літературний редактор Інна Корнелюк та Іван Богдан – директор ексклюзивного онлайн-ритейлеру книги Yakaboo.ua. Ілюстрації створив один з найвідоміших дитячих художників, лауреат Шевченківської премії Кость Лавро.

Про автора. Ольга Фреймут народилась у місті Новий Розділ Львівської області. Має музичну освіту, змалку навчалася грі на фортепіано, з яким не розлучається донині. Магістр журналістики, закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка, Міський університет Лондона. Працювала офіціанткою, кореспондентом на каналі BBC у Лондоні, журналістом і ведучою на українських телеканалах («1+1», «Новий» та ін.). Відома як «головний ревізор» країни – за однойменною назвою телепроекту, в якому Ольга здійснювала «перевірки на совість» закладів громадського харчування і готелів різних країн, а також українських супермаркетів, дитячих садочків і «закритих зон», зокрема – психіатричних лікарень. Нині телеведуча – директор школи у реаліті Нового каналу «Від пацанки до панянки». Історія про Кажана Жана – дебют авторки у літературі для дітей.

Colonia Pura: итальянский дом Acqua di Parma представил новый аромат

Запуск года: журнала ELLE Decoration в Украине

Как пахнет Италия: бренд Onyrico презентовал линейку парфюмов

Загрузка...