Як це було: фотовиставка фотографа Сема Ярі (Sam Yari) в Україні

Про важливе

09 жовтня в Києві відбулася фотовиставка відомого фотографа та режисера Сем Ярі (Sam Yari) у сфері фешн та файн-арту (Fine art) та за участі фотографів, митців та усіх небайдужих до фотографії. Назвою цієї виставки та підбірки фотографій стала «Правда», що розкриває обмеження, з якими зіштовхуються митці та фотографи в країнах жорсткого авторитарного режиму з прорелігійним спрямуванням. 

Фотовиставка фотографа Сем Ярі (Sam Yari) в Україні «Правда»

Представлені фотографії висвітлюють страх, задуху та відсутність свободи дій та вираження для митця. У фотографіях, зроблених Сем Ярі (Sam Yari), використано незвичну техніку для фотографування, яка зображує життя увязненного митця, як картину. Важливою особливістю фотографій Сем Ярі (Sam Yari) є те, що даний ефект досягається за рахунок спеціального освітлення і камери, а відтак не застосовуються спеціальні комп`ютерні ефекти, як ми це бачимо на прикладі представленої фотоколекції. Таким чином дані фотографії перетворлися на цінні твори мистецтва, а саме фотографічного мистецтва. Усі наявні фотографії Сем Ярі (Sam Yari) будуть виставлені на продаж як NFT на сайті Foundation.

Сем Ярі емігрував до Турчеччини в 2016 році після арештів моделей та фотографів у рамках спецоперації «Павук 2» (Spider 2), щоб продовжити свою діяльність у сфері моди та фотографування з огляду на більшу свободу для творчості. Після цього Сем Ярі  (Sam Yari) розпочав співпрацю з паризьким агентством Metropolitan та такими супермоделями, як Тхайна Суарес (Thayna Soares), Фарнуш Хамідіян (Farnoush Hamidian), Зозана Павлов (Zozana Pavlov), а також із всесвітньо відомими співаками та іншими знаменитостями. 

Sam Yari

Наразі Сем Ярі (Sam Yari) проживає в Україні і вважає, що саме Україна з її багатою історією, унікальною архітектурою, а також визнана колискою найкращих моделей світу, допоможе йому досягти професійних висот у сфері фотографії. Зрештою, за словами Сем Ярі (Sam Yari), мистецтво походить із серця художника, а художник, так само як і фотограф, повинні мати можливість вільно і з легкістю зображувати усе, що в ньому народжується, аби люди могли бачити і відчувати істинність твору мистецтва. З побажанням усім митцям, незалежно від релігії чи раси, нації, зображати, писати, малювати і творити мистецтво, згідно власних почуттів, незалежено від релігійних рамок чи обмежень.

Пан Педро Пур (Pedro Pur), арт-менеджер та організатор фотовиставки, висловлює своє задоволення від співпраці в даному проєкті та вважає, що такі митці, як Сем Ярі (Sam Yari), чиї роботи вирізняються значимістю та позитивним впливом на суспільство, заслуговують на увагу. Пан Педро Пур (Pedr Pur) повідомляє, що незабаром вперше в Києві буде проведений музично-фотографічний захід за участі Сем Ярі (Sam Yari) та одного з провідних музикантів України.

Website: samyari.com 
Instagram: @sam_yari
Twitter: sam_yari
Sam Yari NFT Artworks for sale: foundation.app/@samyari


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали