На висоті: відкриття преміального ЖК Tetris Hall від компанії Kan

Найбільш обговорювана подія року на ринку нерухомості

19 вересня у Києві відбулося чергове масштабне відкриття від компанії Kan Development. На карті міста з’явився преміальний об'єкт на Печерську — друга черга житлового комплексу Tetris Hall.

Він вражає неординарною архітектурою, власним ландшафтним парком, повітряною скляною галереєю, що з'єднує дві вежі на висоті 90 метрів та відповідає всім стандартам пожежної безпеки.

Приємним бонусом для мешканців стане басейн н даху з морською водою. Там же можна посмажити м'ясо з найкращим краєвидом на Київ.

У Tetris Hall є все, що асоціюється з п’ятизірковим готелем: цілодобовий консьєрж, багаторівнева система захисту, просторий лобі з роялем та каміном, безшумні швидкісні ліфти, триярусний підземний паркінг і навіть власний дитячий садок Academy Ecoland A +.  А ще спортзал, бібліотека та party room.

Вхід до будинку здійснюється виключно за електронними картками, а професійна охорона й відеоспостереження пильно контролюють безпеку житлового комплексу.

На території створено величезний ландшафтний парк площею понад 5 тисяч квадратнийх метрів, що стало для багатьох приємною несподіванкою. Адже в центрі міста не легко зустріти зелений оазис замість додаткового будинку. Тут висаджено ексклюзивні дерева з Німецького центру рослин, а бонсай, який прикрашає центральну зону озеленення, формувався понад 20 років.

Багато уваги в своїх проектах Kan приділяє розвитку дитини, тому для маленьких резидентів комплексу було створено безпечні ігрові майданчики і садок власної прогресивної мережі освіти «А +», в основі викладання якої лежить авторська програма навчання і принципи екоосвіти. У мережі використовують інноваційні наукові підходи для інтелектуального, психологічного, фізичного і творчого розвитку дитини.

На честь відкриття комплексу компанія Kan Development влаштувала грандіозний концерт за участі Марти Адамчук, Віри Кекелії, власної групи девелопера KAN Voices на чолі з засновником компанії і хедлайнером свята запальною NK.

У лобі для гостей звучала жива музика струнного квартету і роялю. Всі охочі могли насолодитися дегустацією преміального віскі в затишному party room і отримати подарунки від компанії Mercedes-Benz.

А на даху Tetris Hall гості свята насолоджувалися краєвидами на улюблене місто, отримували гастрономічне задоволення BBQ від Good Wine, дегустували напої Moet Chandon і затамувавши подих, дивилися шоу від повітряних акробатів і екстремальних Harley-Davidson на висоті 90 метрів.


Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Ці речі носитимуть усі: що потрібно купити, щоб залишатися в тренді...


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


Читайте також
Популярні матеріали