Соня Забуга, Олександр Педан та Лілія Пустовіт на Ecco Leather Factory Petit

Вперше в Україні

Цієї осені легендарний датський бренд Ессо святкує 25-річчя в Україні. На честь ювілею, спільно з Intertop Ukraine, бренд, що входить до трійки найбільших у світі виробників взуття, вперше представив в Україні свою Leather Factory Petit. Унікальна міні-фабрика працювала під час Ukrainian Fashion Week.

Ecco Leather – єдина шкіряна фабрика з творчою лабораторією, яка відома інноваційним ставленням до процесу (від обробки шкіри до готової моделі), при цьому зберігаючи автентичність традицій майстерні.

Ессо Leather Factory Petit була розроблена та виготовлена Method Studio. Концепція передбачає, що конструкція тимчасово перетворюється на справжню шкіряну майстерню, з колекцією  потужного промислового обладнання, зразками натуральної шкіри, ґудзиками, блискавками та всіма необхідними матеріалами.

«Міні-фабрика Ессо є ідеальною платформою для знайомства з тонкощами мистецтва обробки шкіри та сучасними технологіями створення готових виробів. Ми раді поділитися багаторічним досвідом наших данських партнерів з професійною спільнотою України! Сподіваємось, що це позитивно вплине на розвиток ринку та надасть натхнення дизайнерам створювати нові колекції, які підкорять світ», – коментує маркетинг-директор Intertop Ukraine Валерія Толочина.

У перервах між показами до фабрики завітали головні редактори Соня Забуга, Олександра Буринська, Анна Земськова та Олексій Нілов, шеф-редактори Анна Іванова та Катерина Попова, fashion-редактори Роман Тимофєєв, Антон Єременко та Алла Родигіна. Всі охочі мали можливість створити та костомізувати вироби зі шкіри.

«Оскільки в мене дуже насичений графік з декількома зустрічами, інтерв’ю та презентаціями, важливо, щоб у мене була зручна велика сумка, в яку я б могла покласти все необхідне. Тому дуже доречним став творчій експеримент Ecco у рамках UFW. Протягом дня я можу змінити декілька образів, тому для своєї сумки-шопера обрала універсальний колір – гірчичний, а ручки зробила чорними. Чесно скажу, робити сумку доволі непросто, це вимагає фізичних зусиль та великої уваги, але результат того вартий! По-перше тепер в мене є стильний аксесуар, який я зробила сама. По-друге він дуже вмісткий. По-третє якість усіх матеріалів бренду, як завжди, на висоті!», – ділиться своїми враженнями від Leather Factory Petit шеф-редактор ELLE.UA Анна Іванова.

«Останнім часом я не розлучаюсь зі своїм ноутбуком, тому для костомізації я обрав лаконічну шкіряну теку. Мені подобається натуральний колір шкіри, тому я вирішив залишити його без змін. Але не міг відмовитись від можливості вишити свої ініціали – маленька деталь, яка вирізняє вас поміж інших», – каже fashion-редактор ELLE Роман Тимофєєв.

Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Ці речі носитимуть усі: що потрібно купити, щоб залишатися в тренді...


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


Читайте також
Популярні матеріали