«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ШАРЛИЗ ТЕРОН ИДЕТ В ПОЛИТИКУ: ПЕРВЫЙ ТРЕЙЛЕР...

ЯРКИЕ ЦВЕТА, ДРАПИРОВКИ И АРХИТЕКТУРНЫЙ КРОЙ В...

ПОЧТИ ВЕСНА: МЕЛАНИЯ ТРАМП В ПЛАТЬЕ С ЦВЕТОЧНЫМ...

Маша Єфросиніна та Юлія Паскаль зібрали 106 тисяч гривень для благодійного фонду «Твоя Опора»

17 травня за підтримки Ukrainian Fashion Week відбувся благодійний розпродаж колекцій бренду PASKAL

Фото: Максим Нестеренко

Дизайнер Юлія Паскаль спільно з благодійною ініціативою Маші Єфросиніної  влаштувала розпродаж власних колекцій та знакових речей бренду з перфорацією. За 4 години вдалося зібрати 106 тисяч гривень. Всі кошти передані до фонду «Твоя Опора», який опікується важкохворими дітьми та сиротами в Україні. PASKAL сharity event відбувався у Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Юлія Паскаль:

«Модна індустрія – один із яскравих проявів капіталізму, тому я вважаю, що кожен, хто в ній працює і заохочує "культ споживання", повинен мати свого роду відповідальність. Мій внутрішній голос підказує мені, що саме благодійність є способом підтримки "балансу".

Юлія Паскаль

Зараз я відчуваю необхідність і, головне, можливість проведення масштабного заходу. Спільно з фондом "Твоя Опора" та за підтримки Ukrainian Fashion Week ми влаштували благодійний розпродаж речей PASKAL з минулих колекцій, усі кошти від якого буде передано на потреби хворих дітей і сиріт.»

Маша Єфросиніна:

«Той факт, що наша країна посідає одне з останніх місць у світі з благодійності, є досить болючим, погодьтеся. У такого показника багато причин. Однак за всіх часів, в усіх країнах головним сподвижником культури благодійності були публічні люди – люди мистецтва, медіа, спорту і т. ін. Я безмежно радію, коли дізнаюся, що все більше таких людей у нашій країні вирішують своїм прикладом показувати, що ми не позбавлені співчуття і що, незважаючи на всі труднощі, слід залишатися людиною, яка допомагає!»

Особлива подяка Мауриціо Аскеро та Suur water pure за підтримку.