НОВОСТЬ ДНЯ: ХАРВИ ВАЙНШТЕЙН АРЕСТОВАН

АЛЛА КОСТРОМИЧЕВА, СОНЯ ЗАБУГА, ДАНИЛА...

FORBES НАЗВАЛ РЕЙТИНГ 100 САМЫХ ДОРОГИХ БРЕНДОВ...

БРИТАНСКАЯ ЗВЕЗДА ДУА ЛИПА НАДЕЛА КОСТЮМ ОТ...

ПРЕМЬЕРА: ЛУНА ПРЕЗЕНТОВАЛА КЛИП НА ПЕСНЮ...

Маша Єфросиніна та Юлія Паскаль зібрали 106 тисяч гривень для благодійного фонду «Твоя Опора»

17 травня за підтримки Ukrainian Fashion Week відбувся благодійний розпродаж колекцій бренду PASKAL

Дизайнер Юлія Паскаль спільно з благодійною ініціативою Маші Єфросиніної  влаштувала розпродаж власних колекцій та знакових речей бренду з перфорацією. За 4 години вдалося зібрати 106 тисяч гривень. Всі кошти передані до фонду «Твоя Опора», який опікується важкохворими дітьми та сиротами в Україні. PASKAL сharity event відбувався у Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Юлія Паскаль:

«Модна індустрія – один із яскравих проявів капіталізму, тому я вважаю, що кожен, хто в ній працює і заохочує "культ споживання", повинен мати свого роду відповідальність. Мій внутрішній голос підказує мені, що саме благодійність є способом підтримки "балансу".

Юлія Паскаль

Зараз я відчуваю необхідність і, головне, можливість проведення масштабного заходу. Спільно з фондом "Твоя Опора" та за підтримки Ukrainian Fashion Week ми влаштували благодійний розпродаж речей PASKAL з минулих колекцій, усі кошти від якого буде передано на потреби хворих дітей і сиріт.»

Маша Єфросиніна:

«Той факт, що наша країна посідає одне з останніх місць у світі з благодійності, є досить болючим, погодьтеся. У такого показника багато причин. Однак за всіх часів, в усіх країнах головним сподвижником культури благодійності були публічні люди – люди мистецтва, медіа, спорту і т. ін. Я безмежно радію, коли дізнаюся, що все більше таких людей у нашій країні вирішують своїм прикладом показувати, що ми не позбавлені співчуття і що, незважаючи на всі труднощі, слід залишатися людиною, яка допомагає!»

Особлива подяка Мауриціо Аскеро та Suur water pure за підтримку.

Расследование ELLE: как в Украине выбирают лучшего дизайнера

Всемирно известный street style фотограф сделал проект об украинских дизайнерах

Названо имя первого победителя конкурса Epson Digital Fashion: T-Shirt Edition

Загрузка...