ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

ОТВЕТЫ НА 6 САМЫХ НЕЛОВКИХ ВОПРОСОВ О СЕКСЕ...

ТОП-5 ПРОДУКТОВ, КОТОРЫЕ НЕЛЬЗЯ ЕСТЬ ПОСЛЕ...

Яніна Соколова представила мультимедійний проект «Я, Ніна»

Усе, що потрібно знати про нього 

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

4 червня в самому серці Києва відбулась прес-конференція проекту телеведучої Яніни Соколової «Я, Ніна».

Свою підтримку проекту «Я, Ніна» виказала Українська Біржа Благодійності, яка розповіла про старт флеш-мобу #Яживу в підтримку проекту «Я, Ніна».

Режисер та арт-куратор Geo Leros, який подарував проекту «Я, Ніна» та продемонстрував картини та ескізи художників, які створювали свої мурали у Києві. Всі роботи згодом будуть виставлені на благодійний аукціон в підтримку проекту «Я, Ніна». 

Команда проекту «Я, Ніна» презентувала пісню, яка стане саундтреком до фільму, а саме пісню «Сьомий день» гурту «Друга ріка».

Сюрпризом для всіх став живий виступ Валерія Харчишина та Юри Самовілова & Гуртом, які заспівали пісню «Іменем твоїм» на вірші Василя Симоненка, який у віці 28 років помер від раку нирок. На пісню «Іменем твоїм» буде також відзнято кліп, який складатиметься з кадрів фільму «Я, Ніна».

Команда проекту «Я, Ніна» запросила пов’язати на дерев'яну драбину жовті стрічки всіх присутніх, хто у своєму житті стикнувся з темою онко, у кого хтось з родичів, друзів чи знайомих захворів на рак та білі стрічки, якщо людина не стикалася з недугом близько. 

Напрямки та ініціативи, які підтримує проект «Я, Ніна» на даний момент:

  • Профілактичні дослідження та ранню діагностику онко (ініціатива реалізується за підтримки та безпосередньої участі Центру онкології «Добробут»). Ініціативу презентували Тетяна Анікєєва та Кирил Бурмич.
  • Закон про доступ до медичного канабісу, який реалізовується разом з Українською асоціацією медичного канабісу.
  • Паліативна допомогу та розвиток мережі служб паліативної допомоги (вдома, у відділеннях, хоспісах) разом та за безпосередньої участі Міжнародного Фонду «Відродження», яку презентувала Ксенія Дейнега-Шаповал менеджерка програми «Громадське здоров’я».
  • Фонд «Зелений Слон», амбасадором якого незабаром стане Яніна Соколова. Девіз Фонду «Зелений Слон» — «Щастя — найкращі ліки!», а девіз — «Даруймо щастя тим, хто потребує його найбільше!». Фонд «Зелений Слон» реалізовує мрії важкохворих дітей. 
  • Соціальну ініціативу Hair For Share, яка займається виготовленням перук для онкохворих дітей, які внаслідок хіміотерапії втратили власне волосся презентувала Марічка Маковецька.

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

«Рай на Земле — под угрозой»: Джамала, Надя Дорофеева, Kazka, Маша Ефросинина и еще 14 украинских звезд призвали спасти планету