НАРУШИЛ МОЛЧАНИЕ: ОТЕЦ МЕГАН МАРКЛ ВПЕРВЫЕ...

ПРИНЦ ГАРРИ ПРЕПОДНЕС МЕГАН ОЧЕНЬ ЦЕННЫЙ...

СЕКС (УЖЕ НЕ) ПРОДАЄ АБО ЩО РОБИТИ З СЕКСИЗМОМ В...

ЭЛЕГАНТНАЯ КЕЙТ МИДДЛТОН ПОЯВИЛАСЬ НА СВАДЬБЕ...

ROYAL STYLE: ЯК ОДЯГАЮТЬ КОРОЛІВСЬКИХ ДІТЕЙ У...

Instagram-звіт: як зірки переживають снігопади?

Сара Джессіка Паркер, Кейт Хадсон, Різ Візерспун, а також українські знаменитості показують у своїх соцмережах, як врятуватись від снігу

Вже тиждень, як на Нью-Йорк та усе східне побережжя США насунулись сильні снігопади. Мало того, що шторм паралізував авіасполучення, так влада Нью-Йорка ще й заборонила користуватись автівками у засніженому місті. В Україні теж вже декілька днів не вщухають снігопади, а погода не заохочує зайвий раз виходити на вулицю.

Поки деякі американські селебрітіз намагаються тішитись аномальним опадам, як Кейт Хадсон, Коко Роша чи Діана Крюгер, інші ховаються в теплих апартаментах. Сара Джессіка Паркер поділилась фото своєї засніженої веранди, Різ Візерспун та Лілі Олдридж теж опублікували знімки природи.

Багато українських зірок завбачливо вирушили у теплі краї: Джамала, Віра Брєжнєва та Ольга Навроцька ніжаться на сонці цими днями. Маша Єфросиніна показала фото зі знімального майданчика стрічки, в якій вона зараз задіяна, а Катя Осадча опублікувала фото з Тіною Кароль, у котрої сьогодні день народження.

Как звезды выглядели на выпускном балу?

Дженнифер Энистон снимется в сериале впервые после «Друзей»

«Бегите от мужчин, не выдерживающих ваших амбиций», - Риз Уизерспун

Загрузка...