ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

ТОП-5 ПРОДУКТОВ, КОТОРЫЕ НЕЛЬЗЯ ЕСТЬ ПОСЛЕ...

ДОБРОТА ПРЕВЫШЕ ВСЕГО: ХОАКИН ФЕНИКС СПАС СО...

Марія Тимошенко, Дмитро Євтушенко, Яна Кензо та інші на Hugo Reversed Day до Дня Святого Валентина

Захід відвідали поціновувачі бренду

Теги:
Рейтинг статьи / 0
0 5 0

7 лютого Hugo та Ultragroup напередодні Дня Святого Валентина влаштували спеціальний захід Hugo Reversed у магазині Hugo, ТРЦ Ocean Plaza. Всі гості вечора мали унікальну можливість персоналізувати подарунки для себе та своїх коханих. Hugo створює одяг, що надихає людей бути справжніми собою. Один зі способів зробити це — вдягнути річ, що має особливе значення саме для тебе. 

Hugo дає можливість клієнтам виразити власне бачення за допомогою персоналізованих футболок та світшотів у іконічній стилістиці Hugo Reversed. Власне ім’я чи будь-яке інше слово можна нанести на річ фірмовим шрифтом Reversed, що імітує дзеркальне відображення. 

Ідея персоналізації була створена для любителів селфі, і дана опція буде доступна у магазині Hugo у ТРЦ Ocean Plaza до 16 лютого. 

Окрім спеціальних кастомізованих продуктів, магазин Hugo пропонує нові колекції чоловічого та жіночого одягу весна-літо 2020. Завдяки ідеальному крою та сильному впливу останніх трендів, Hugo створює одяг для тих, хто веде за собою, а не слідує.

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

Объект желания: шелковые платки Oliz с картинами украинского художника Ивана Марчука