«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

7 ПРИВЫЧЕК В ПОСТЕЛИ, КОТОРЫЕ МОГУТ РАЗРУШИТЬ...

6 ФИЛЬМОВ, ОСНОВАННЫХ НА РЕАЛЬНЫХ ИСТОРИЯХ...

ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ В ХАРЬКОВЕ. НАЗВАНЫ...

Гості гала-прем'єри фільму «мати!» в кінотеатрі «Оскар»

Новий трилер Даррена Аронофскі першими побачили Катя Осадча, Олександр Скічко, Злата Огнєвіч, Соломія Вітвіцька та інші відомі гості

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

У кінотеатрі «Оскар» (БФК Gulliver) 13 вересня відбулася гала-прем'єра фільму «Мати!». Новий трилер Даррена Аронофскі першими побачили Катя Осадча, Олександр Скічко, Злата Огнєвіч, Санта Дімопулос, Єгор Гордєєв, Людмила Барбір, Соломія Вітвіцька, Катя Тейлор та Юрій Марченко, Серж Смолін та Серж Пайє, Яна Алтухова, Олексій Прищепа та інші гості. Спонсор заходу - Stella Artois.

У картині «Мати!» зібрався справді вражаючий акторський склад: Дженніфер Лоуренс («Мій хлопець - псих», «Голодні ігри», «Джой»), Хав'єр Бардем («Старим тут не місце», «Б'ютифул»), Ед Гарріс («Шоу Трумана», «Скала»), Мішель Пфайфер («Обличчя зі шрамом», «Бетмен повертається»), Донал Глісон («Френк», «Бруклін») та інші.

Режисер фільму Даррен Аронофскі дебютував в 1998 році фільмом "Пі" і отримав за свою картину нагороду за кращу режисуру на кінофестивалі Санденс і премію за кращій перший сценарій на Independent Spirit Awards. У 2000 році його фільм "Реквієм за мрією" був представлений на Канському кінофестивалі, а "Фонтан" отримав прем'єру на кінофестивалі у Венеції в 2006 році. В 2008 "Рестлер" отримав "Золотого лева" на тому ж Венеціанському кінофестивалі. За трилер "Чорний лебідь" Аронофскі був номінований на "Оскар" та "Золотий глобус" в категорії "Кращий режисер".