Зірка «Ейфорії» Сідні Суіні відверто розповіла про зйомки інтимних сцен у серіалі

Сідні Суіні просила режисера прибрати її сцени топлес

Другий сезон відвертої молодіжної драми «Ейфорія» стартував 10 січня. Відтоді у Мережі не вщухає обговорення героїв серіалу та їхніх дій. Інтерес до стрічки підігрівають і самі актори, розповідаючи про пікантні подробиці зі знімального майданчика.

Сідні Суіні в ролі Кессі Говард

Акторка Сідні Суіні, що зіграла Кессі Говард, здивувала прихильників «Ейфорії», сказавши, що просила сценариста та режисера Сема Левінсона вирізати деякі її відверті сцени.

«Були моменти, коли моя героїня Кессі мала бути без сорочки. Я сказала Сему: «Не думаю, що це необхідно». І тоді він відповав мені: «Добре, це не є необхідним»», — поділилася Сідні. 

Сідні Суіні в ролі Кессі Говард

Зірка «Ейфорії» підкреслила, що режисер завжди дослухається до її прохань та створює максимально комфортну атмосферу на майданчику під час зйомок сцен 18+. 

«Я ніколи не відчувала, що Сем нав’язує мені якусь ідею чи змушує мене зніматися оголеною. Коли я не хотіла брати участь у цьому, він не примушував мене», — додала Суіні. 

Акторка також відзначила, що на майданчику «Ейфорії» присутній координатор інтимних стосунків, що значно полегшує знімальний процес.

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали