ЗИМА БЛИЗКО: СОСТАВЬТЕ СВОЙ ИДЕАЛЬНЫЙ МАРШРУТ...

ВАШ BEAUTY-ГИД ПО РАСТИТЕЛЬНОЙ КОСМЕТИКЕ

ХЭЙЛИ БОЛДУИН И ДЖАСТИН БИБЕР ТАЙНО ПОЖЕНИЛИСЬ...

КЭТИ ХОЛМС ПОКАЗАЛА, В КАКОМ КОСТЮМЕ МОЖНО...

ПОЧЕМУ ПРОТИВОПОЛОЖНЫЕ ЗНАКИ ЗОДИАКА...

«Зрадила і всадила в серце кілок», – Сергій Притула відверто розповів про конфлікт із Ольгою Фреймут

Телеведучий став гостем шоу «Оля»

Рейтинг статьи / 0
3 5 9

Учора на «Новому каналі» відбулася гучна прем’єра проекту Ольги Фреймут. Першими гостями шоу стали прима-балерина Катерина Кухар та шоумен Сергій Притула. Окрім жартів, у студії прозвучало кілька відвертих зізнань. Зокрема, Притула відверто розповів Фреймут, чому п'ять років ображався на неї.

Нагадаємо, Ольга Фреймут та Сергій Притула разом із Олександром Педаном в 2008-2011 роках вели на «Новому каналі» ранкове шоу «Підйом». Потім Ольга та Сергій співпрацювали у проекті «Хто зверху». Однак у 2013 році Фреймут несподівано змінила телеканал. Після цього стосунки між нею та Притулою різко погіршилися.

«Мені це болить. Тому що 16 грудня 2013 року я підійшов до тебе і запитав: «Фреймут, скажи мені чесно, ти залишаєшся на «Новому каналі» чи йдеш на «1+1»? Ти пригорнулася до мого плеча і сказала: «Я прийняла рішення, я залишаюся на «Новому» і ми з тобою відзнімемо найкрутіший сезон «Хто зверху». Я як креативний продюсер цього шоу підійшов до редакторів і сказав: «Пишіть, Оля залишається». А вже 21 грудня, коли я був на гастролях у Львові, мені зателефонували і сказали, що позавчора Оля підписала контракт з «плюсами», – згадав телеведучий.

Він наголосив, що Фреймут тоді протримала своє слово всього три дні. А цей «дарунок на Миколайчика» Сергій запам'ятав надовго. 

«Ти зрадила мене, Фреймут. Ти всадила мені в серце кілок, і він був не осиковий», – заявив Притула.

Ольга попросила вибачення у Сергія і зізналася, що саме він став єдиною причиною її повернення на «Новий канал».