Зірку серіалу «Венздей» Персі Гайнса Вайта звинувачують у зґвалтуванні

Актор поки не коментує ситуацію

Персі Гайнс Вайт опинився в центрі скандалу. 21-річну зірку серіалу «Венздей» звинуватили у зґвалтуванні.

Як зазначає видання Distractify, декілька жінок заявили, що в старшій школі Персі домагався і ґвалтував дівчат, надсилав знайомим фотографії свого статевого органа і робив інші непристойні речі.

Одна з постраждалих під ніком @milkievich опублікувала декілька постів у Twitter, зазначивши, що Вайт із друзями часто влаштовував вечірки, на які запрошував дівчат. Хлопці їх споювали, накурювали та ґвалтували. Інша дівчина також заявила, що актор ображав її.

Після цього почали з’являтися історії й інших дівчат. Так, одна постраждала розповіла, що її зґвалтували у підвалі будинку Вайта. Після цього актор зателефонував дівчині та просив не повідомляти в поліцію.

«Мені боляче бачити, як цим чоловіком захоплюються сотні тисяч молодих дівчат, — написала одна з користувачок у ​​Twitter. — Він дозволив мене зґвалтувати у своєму підвалі, і, коли він зателефонував мені щодо цього інциденту, він найбільше хвилювався про поліцію, а не про те, чи я в порядку. Потім він дозволив ґвалтівнику жити у своєї матері».

Звинувачення проти Вайта надійшли від кількох жінок, які стверджують, що знали його, коли він ходив до школи у Торонто, і заявляють, що акторові було від 17 до 20 років, коли сталися ці інциденти.

Сам актор поки що не прокоментував ситуацію та утримується від коментарів. Однак Вайт обмежив можливість писати коментарі у своєму Instagram.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали