Зірка «Венздей» Дженна Ортега прокоментувала чутки про свій роман із 60-річним Джонні Деппом

Інформація з перших вуст

Нещодавно у Мережі з`явилися чутки про те, що зірка серіалу «Венздей», 20-річна Дженна Ортега, яка ретельно приховує своє особисте життя, зустрічається з 60-річним Джонні Деппом. За інформацією порталу DeuxMoi, зірок нібито бачили разом на зніманнях сиквелу «Бітлджуса» від Тіма Бертона, де акторка грає головну роль. Інсайдери стверджували, що саме на майданчику між Деппом та Ортегою спалахнула іскра. Однак, як виявилося згодом, актор, взагалі не бере участі у проєкті. Прокоментувала чутки й сама Ортега.

«Це так смішно, що я навіть не можу сміятися. Я ніколи в житті не зустрічалася і не працювала з Джонні Деппом. Будь ласка, припиніть поширювати брехню і дайте нам спокій», — написала Дженна в Instagram.

Згодом з`явилося спростування і від представника голлівудського секс-символа. Так, він заявив, що актори досі не працювали над жодним спільним проєктом і між ними не спалахувала іскра, а також закликав пресу та шанувальників не допускати розповсюдження фейків.

Нагадаємо, недавно завершився судовий процес у справі про наклеп між Джонні Деппом та його колишньою дружиною Ембер Херд — актор отримав 15 мільйонів доларів відшкодування збитків від зірки «Аквамена».


Реклама

Популярні матеріали

5 головних трендів спідньої білизни 2024


Нові колекції від українських брендів, на які необхідно звернути...


8 відомих жінок-художниць із незвичайними долями


Читайте також
Популярні матеріали