Зірка серіалу «Вікінги» Кетрін Винник стала послом платформи United24

Акторка займатиметься відбудовою України

Відома канадська акторка українського походження Кетрін Винник стала амбасадоркою фандрейзингової платформи United24. Про це повідомили на сайті Офісу президента. Зірка, яка займатиметься напрямом відбудови України, відкриє збір через платформу на відновлення одного з 18 будинків у Київській області — їх відбудують першими в межах програми.

«Я розумію, як важливо, щоб українські родини об’єдналися. Людям потрібно повертатися додому, відбудовувати свої домівки, щоб сім’ї знову жили разом», — зазначила Кетрін у розмові з президентом України Володимиром Зеленським.

Нагадаємо, акторка активно підтримує Україну з початку російської агресії у 2014 році. Зірка серіалу «Вікінги» відвідувала батьківщину в 30-ту річницю незалежності, а після початку повномасштабної війни РФ проти України заснувала організацію The Winnick Foundation, що займається наданням гуманітарної допомоги українцям, які постраждали від війни. В роковини повномасштабного вторгнення акторка записала відео, в якому висловила свою підтримку українському народу.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали