Зірка «Надприродного» відвідав роботи з розмінування у Чернігівській області

Актор був глибоко вражений

Напередодні до України прибув зірка серіалу «Надприродне» Міша Коллінз, який активно підтримує нашу країну з 24 лютого 2022 року. Як повідомляє UNITED24, американський актор українського походження став новим амбасадором платформи, він підтримуватиме напрямок «Гуманітарне розмінування».

Міша Коллінз

Після відвідання Києва та зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським зірковий гість приїхав на територію Чернігівської області, де тривають роботи з розмінування. Міша Коллінз провів день із військовими Державної спеціальної служби транспорту та побачив підривання залишених російською армією мін і боєприпасів.

«Я знаю, що війна — це не ваш вибір. Ви боретеся за своїх близьких, але також за весь світ. Ви герої не лише вдома, а й у всьому світі. Ви протистоїте тиранії і показали, що сила не вирішує все, якщо справедливість на вашому боці», — Міша Коллінз подякував команді, відповідальній за гуманітарне розмінування українських територій.

Новий амбасадор UNITED24 завершив поїздку Чернігівщиною зустріччю з водолазами-саперами, відвіданням місць, які потребують тривалого розмінування, та Навчального центра саперів і водолазів. Там Міша Коллінз познайомився з інструктором, старшим лейтенантом Вадимом Фроловим, який у грудні 2022 року втратив ногу під час розмінування звільнених територій на Херсонщині, але планує повернутися на службу одразу після протезування.

«Я глибоко вражений вашою сміливістю, — сказав Міша. — І я впевнений, що з такою потужною вірою ви повернетеся в стрій якомога швидше!»


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Читайте також
Популярні матеріали