Зірка «Ейфорії» Ангус Клауд помер у віці 25 років

Трагедія, що шокувала світ

Актор Ангус Клауд, відомий за роллю наркоторговця Феско «Феза» О’Ніла в серіалі HBO «Ейфорія», помер у віці 25 років. Трагедія сталася вчора в Окленді, Каліфорнія. Причина смерті наразі невідома, в управлінні поліції підтвердили, що триває «активне розслідування». Про це повідомляє видання Variety.

Ангус Клауд

«З важким серцем нам довелося сьогодні попрощатися з неймовірною людиною. Як митець, друг, брат і син, Ангус був особливим для всіх нас з усіх сторін», — йдеться в заяві сім’ї актора.

Рідні Клауда розповіли, що минулого тижня він поховав свого батька і дуже важко переживав цю втрату. Також близькі актора наголосили, що Ангус відверто говорив про боротьбу з психологічними проблемами. Вони сподіваються, що після його смерті люди усвідомлять, що не потрібно намагатися пережити все наодинці.

«Ми сподіваємося, що світ запам’ятає його гумор, сміх і любов до всіх».

Ангус Клауд


Реклама

Популярні матеріали

Замість королівського синього прийшов смарагдово-зелений: як...


Шампунь для волосся, який обожнюють Жизель Бюндхен, Лілі Коллінз...


Різдво в Білому домі: Меланія Трамп у пальті Dior і туфлях Manolo...


Читайте також
Популярні матеріали