9 ПРИВЫЧЕК ДЛЯ МОЛОДОСТИ КОЖИ

УПРАЖНЕНИЯ ДЛЯ ТАЛИИ: УБИРАЕМ БОКА В ДОМАШНИХ...

АДАМ ЛЕВИН И БЕХАТИ ПРИНСЛУ ВПЕРВЫЕ ПОКАЗАЛ СВОЮ...

СПИСОК FASHIONISTA: 25 ЛУЧШИХ ФИЛЬМОВ О МОДЕ...

ОДНА В БОЛЬШОМ ГОРОДЕ: ГДЕ НАЙТИ ЛЮБОВЬ...

Журнал Time назвав «Людину 2017 року» (точніше, кілька людей)

Цього разу видання вирішило відзначити одразу 5 жінок, які своїми діями запустили масштабні зміни у світі

6 декабря 2017

Фото: gettyimages

The Silence Breakers – саме так цих жінок називають у світових медіа, і саме з таким заголовком вийшов новий номер журналу Time, традиційно присвячений «Людині року». Мова йде про жінок, які у 2017 порушили тему сексуального домагання та змусили весь світ говорити про насилля однієї статті над іншою.

Героїнями спеціальної обкладинки стали акторка Ешлі Джадд, екс-інженер компанії Uber Сьюзан Фаулер, співачка Тейлор Свіфт, корпоративна лобіста Адама Іву та мексиканка, яка працює на плантації Ізабель Паскуаль. На діджитал обкладинці зявилось значно більше людей, що вплинули на ситуацію, серед них і Алісса Мілано, і Роуз МакГоувен.

Саме в 2017му році світ сколихнув флешмоб #MeToo, який запустила акторка Алісса Мілано, написавши пост у соцмережах про домагання Харві Вайнштейна. Головний редактор журналу Time Едвард Фельсенталь у листі зазначив, що 2017 рік з самого початку був не надто сприятливим для жінок, адже «головною людиною в США став чоловік, котрого неодноразово звинувачували у зневажливому ставленні до жінок».

 

Саме ця людина, тобто Дональд Трамп став другим у списку фіналістів на звання «людина року» за версією Time. Третє місце посів голова КНР Сі Цзіньпін.

Скандал дня: Анджелина Джоли обвинила журнал Vanity Fair во лжи. Но издание доказало, что лжет именно она

Журнал Harper’s Bazaar объявил итоги конкурса Bazaar Fashion Forward 2017

Фото дня: Мадонна с 4 приемными детьми снялась на обложку журнала People

Загрузка...