Журнал Time назвав «Людину 2017 року» (точніше, кілька людей)

Цього разу видання вирішило відзначити одразу 5 жінок, які своїми діями запустили масштабні зміни у світі

The Silence Breakers – саме так цих жінок називають у світових медіа, і саме з таким заголовком вийшов новий номер журналу Time, традиційно присвячений «Людині року». Мова йде про жінок, які у 2017 порушили тему сексуального домагання та змусили весь світ говорити про насилля однієї статті над іншою.

Героїнями спеціальної обкладинки стали акторка Ешлі Джадд, екс-інженер компанії Uber Сьюзан Фаулер, співачка Тейлор Свіфт, корпоративна лобіста Адама Іву та мексиканка, яка працює на плантації Ізабель Паскуаль. На діджитал обкладинці зявилось значно більше людей, що вплинули на ситуацію, серед них і Алісса Мілано, і Роуз МакГоувен.

Саме в 2017му році світ сколихнув флешмоб #MeToo, який запустила акторка Алісса Мілано, написавши пост у соцмережах про домагання Харві Вайнштейна. Головний редактор журналу Time Едвард Фельсенталь у листі зазначив, що 2017 рік з самого початку був не надто сприятливим для жінок, адже «головною людиною в США став чоловік, котрого неодноразово звинувачували у зневажливому ставленні до жінок».

 

Саме ця людина, тобто Дональд Трамп став другим у списку фіналістів на звання «людина року» за версією Time. Третє місце посів голова КНР Сі Цзіньпін.


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


10 простих способів знизити кортизол: радить біохакерка


Читайте також
Популярні матеріали