Жінки, які продовжують вести бізнес під час війни, можуть отримати грошову премію від Франко-української торгової палати

Заради майбутнього України

Жінки, які продовжують вести підприємницьку діяльність попри війну, можуть узяти участь у конкурсі премії «Створено жінками — 2023» від Франко-української торгово-промислової палати. Всі фіналістки отримають консультаційну підтримку і членство у Франко-українській торгово-промисловій палаті, а переможниця — 100 000 гривень на розвиток власної справи та поїздку в Париж.

Створено жінками — 2023

«Конкурс відбувається вже 5-й рік поспіль. Премія не зупинилась і під час війни. Ми зі впевненістю дивимося у майбутнє України, віримо в її перемогу і процвітання. Саме тому французькі компанії, які представлені в Україні, ніколи не припиняли своєї діяльності, і саме тому Франко-українська торгово-промислова палата продовжує підтримувати жіноче підприємництво, надаючи ґрант на розвиток бізнесу для переможниць премії. 55% українських підприємиць продовжують вести бізнес попри війну і заслуговують на визнання, підтримку та заохочення», — вважає Мод Жозеф, директорка Франко української торгово-промислової палати.

«У війні, яка завдає тяжкого удару, українські жінки не є жертвами: вони борються зі зброєю в руках, керують компаніями, волонтерять і піклуються про близьких. Дотримуючись зобов’язань Франції перед Україною, я висловлюю повну підтримку з боку Посольства Франції у проведенні п’ятої премії для бізнес-леді України», — каже Етьєн де Понсен, Посол Франції в Україні.

Війна негативно вплинула на 95% українських підприємиць, саме тому, вони як ніколи потребують підтримки. Через військові дії бізнеси зазнали великих втрат, від фізичного знищення підприємств до корінної зміни ринку споживачів. Деякі вимушені зупиняти свою діяльність, деякі намагаються перенести виробництва й офіси в інші регіони України та розпочати все з «нуля».

«У 2022 році спостерігається негативна тенденція з жіночим підприємництвом — якщо у 2021 р. жінки очолювали понад 33% українських компаній, то у 2022 їхня частка зменшилася на 4%, — продовжує Мод Жозеф. — За нашою статистикою — 60% бізнесів, що подали заявки участь в конкурсі "Створено жінками" 1 лютого 2022, зупинили свою діяльність станом на травень 2022. Саме тому наша мета — надати підприємицям не лише фінансову підтримку, але й поділитися досвідом успішних жіночих бізнесів, показати можливі напрямки розвитку, надихнути тих, хто лише наважується на власну справу».

Участь в конкурсі безкоштовна. Для цього необхідно до 15 березня 2023 року заповнити заявку на сайті та надати пакет документів: презентацію, коротке відео про проєкт і офіційний реєстраційний документ. Кожна заявка оцінюється за такими критеріями: оригінальність і мета бізнесу, стратегічне бачення, якість презентації. Учасниці, які наберуть найбільшу кількість балів пройдуть у наступний тур, де відбуваються співбесіди з журі.

Торік конкурсантки додатково отримали 50 000 грн та 25 000 грн від спонсорів — членів палати. Загалом, за 5 років участь у конкурсі «Створено жінками» взяли 347 підприємиць. Фіналістками стали 26 жінок, переможницями — 12, ще 4 отримали спеціальні відзнаки. Сфери їхньої діяльності охоплювали медичну галузь, виробництво харчів, іграшок, косметичних засобів, освітні та транспортні послуги тощо.

Створено жінками — 2023

Андріана Мальська, переможниця 2022 року

«Премія від Франко-української торгово-промислової палати дала змогу придбати новітній ЕКГ апарат. Його особливість в тому, що він під’єднується до комп’ютера і всі кардіограми зберігаються в пам’яті приладу, видруковуються у зручному форматі. Також є можливість тривалого запису ЕКГ. Для клініки це дуже важливо, оскільки нашою сильною стороною є дитяча кардіологія. Цей прилад також був потрібний для проведення школи ЕКГ, адже я мрію, щоб клініка була не лише місцем надання медичних послуг, а й осередком обміну знань між колегами. Також ми придбали тест для визначення рівня білірубіну в крові, який не вимагає забору крові у немовлят, що дуже важливо у повсякденній педіатричній практиці. Премія була надзвичайно важлива як для роботи клініки, так і як неабиякий мотиваційний поштовх», — розповідає Андріана Мальська, переможниця 2022 року.


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали