Жінка, з якою принц Гаррі втратив цноту, розповіла про їхній секс

Неочікувані подробиці

Скандальні мемуари принца Гаррі «Запасний», які вийшли у продаж 9 січня, наробили чимало шуму в медіа та аристократичних колах. Брат принца Вільяма відкрив світу безліч подробиць зі свого життя. Зокрема, принц Гаррі розповів про те, як втратив цноту в юному віці. З уривку, що оприлюднили в Інтернеті, герцог Сассекський зізнався, що втратив цноту з «красивою дорослою жінкою за містом». На той момент син короля Чарльза ІІІ ще був підлітком.

У Мережі довгий час припускали, що жінкою, яка позбавила принца цноти, була модель та акторка Елізабет Герлі. Однак зірка заперечила ці чутки. Видання The Daily Mail все ж знайшло першу коханку Гаррі та розпитало її про подробиці сексу з принцом.

Нею виявилася 40-річна водійка ескаватора Саша Вопол. На той час вона була лише на три роки старша за принца. Жінка зауважила, що не знала про цнотливість хлопця, який і виступив ініціатором фізичної близькості.

У 2001 році Саша запросила 16-річного школяра Гаррі до пабу, щоби відсвяткувати своє 19-річчя. Перед закриттям закладу принц запропонував іменинниці вийти покурити.

«Він почав мене цілувати. Це було пристрасно, інтенсивно. Ми обидва все розуміли. Він доволі швидко перейшов від поцілунку донизу. Це було палко, феєрично, бомбічно. Це було прекрасно, тому що ми обидва не мали цього робити. Тоді він не був для мене "принцом Гаррі". Він був Гаррі, моїм другом, і ситуація дещо вийшла з-під контролю. Це було не дуже добре — в тому сенсі, що не мало статися», — згадала Саша.

Жінка розповідає, що під час сексу вона жартома схопила Гаррі за дупцю.

«Я ляснула його по дупі та трохи стиснула її. У нього була дупця мов персик», — додала пікантних подробиць жінка.

«Чесно кажучи, він не поцікавився, чи була я задоволена. Він був юним. Це дійсно був лише момент пристрасті» — додала вона.

Після цього коханці підвелися, одягнулися та домовилися повернутися до пабу різними шляхами, аби не привертати зайвої уваги та не породжувати чутки серед друзів.

За підрахунками Вопол, їх з принцом не було 15 хвилин.

Перед розкриттям цих інтимних подробиць у своїх мемуарах принц Гаррі не порадився з Вопол. Жінка дізналася про це від свого друга.

Вона була занепокоєна через достатню кількість доказів у мемуарах, які могли б вивести на неї, однак згодом вирішила розповісти свою версію подій.

Наразі Саша живе у Великій Британії та виховує двох дітей.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали