Жерара Піке звинуватили у ксенофобії після його нового коментаря про Шакіру і її прихильників

Новий скандал

Нещодавно стало відомо про те, що Шакіра разом із дітьми залишила Іспанію, аби розпочати нове життя ближче до свого нового бойфренда у США. Водночас колишній коханий співачки Жерар Піке продовжує зустрічатися з 23-річною Кларою Чіа. Зважаючи на те, що зірки вирішили рухатися далі та розпочати нову главу у своєму особистому житті, здавалося, що пристрасті навколо їхнього розриву мали б вщухнути. Однак скандал, навпаки, роздмухується з новою силою.

Так, днями футболіст, який раніше заявляв, що не збирається коментувати стосунки з колишньою дівчиною задля спокою їхніх дітей, все ж висловився про Шакіру та її прихильників. Зокрема, Піке поскаржився на те, що фанати співачки пишуть йому образливі коментарі у соцмережах. Футболіст назвав таку поведінку «варварством», додавши, що ці люди «не мають свого життя».

«Моя колишня — латиноамериканка... Ви просто не бачите ту критику, яку я отримую від її шанувальників. Це варварство. Мені все одно, адже я не знаю цих людей у реальності. У них немає свого життя, і вони тільки й можуть, що критикувати як роботи. Чому я мушу надавати їхній думці якесь значення?» — сказав він.

У відповідь користувачі Мережі звинуватили футболіста у ксенофобії, відзначивши те, що у своєму коментарі він наголосив на походженні Шакіри. Сама співачка поки ніяк не прокоментувала висловлювання екскоханого.


Реклама

Популярні матеріали

8 фото з коронації Єлизавети II, які ви не бачили раніше


Скоро у кіно: 10 кінопрем'єр червня, на які ми чекаємо з нетерпінням...


Зірка «Надприродного» відвідав роботи з розмінування у...


Читайте також
Популярні матеріали