Зендея планує зняти фільм про стосунки двох темношкірих дівчат

І вважає за потрібне залучати різноманітний каст

Американська акторка Зендея розповіла, що хотіла б зняти фільм про історію кохання двох темношкірих дівчат. Про це вона поділилася під час розмови із журналісткою видання Interview.

«Я не хочу, щоб це було про щось інше, крім простої історії про двох людей, які закохалися, і все. Щось просте та прекрасне, що робить вас щасливими й викликає бажання закохатися», — підкреслила Зендея.

Instagram: @zendaya

Акторка поділилася, що важливо залучати різноманітний каст для нових історій на екранах. Зендея вважає себе романтичною людиною, тому й бажає використати цю рису у своїй творчості. На її думку, в кіноіндустрії не вистачає таких історій кохання. 

«Травматична сторона стосунків також варта висвітлення, але я б хотіла, щоб це була історія про дорослішання з незручними та смішними моментами, так само, як у будь-якої молодої людини, яка намагається з’ясувати, хто вона. Наше існування таке різне та прекрасне, і я б хотіла побачити всі кольори різних емоцій про те, що означає бути молодою темношкірою дівчиною, тому що це показують не так часто», — додала Зендея.

Instagram: @zendaya

Нагадаємо, стримінговий сервіс HBO анонсував 2-й сезон серіалу «Ейфорія». Головну роль у ньому зіграла Зендея. Прем’єру запланували на 9 січня. 

Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали