«Землячки» разом із компаніями з beauty-сфери оголошують збір 3 млн гривень для підтримки жінок на фронті

Краса переможе

Громадська організація «Землячки», яка займається допомогою жінкам-військовослужбовицям, запустила всеукраїнський збір, мета якого — акумулювати три мільйони гривень на закупівлю військового тактичного взуття для захисниць.

Громадська Організація «Землячки»

«Краса — це не тільки про зовнішній вигляд, одяг чи зачіску. Краса — це про стан душі, це воля та можливість бути собою. Краса — це про мирне небо, усмішку, спокійні очі без тривоги. Краса — це земля, на якій немає війни. А отже, #красапереможе!» — розповідає співзасновниця ГО «Землячки» Ксенія Драганюк.

Саме під хештегом #красапереможе проводять збір, який триватиме до 8 березня. В рамках ініціативи кожен учасник проводить активності для збору донатів (10% від чеку на послуги, розіграші товарів тощо), які будуть перераховані ГО «Землячки».

До збору вже долучилися такі відомі бренди, як Eva (лінія магазинів товарів для догляду), Backstage (мережа салонів краси), LaserVille (мережа салонів лазерної епіляції), DUSHKA (бренд натуральної косметики ручної роботи), Rymarenko Clinic (медичний центр лікаря Ольги Римаренко), Academy of Advanced Aesthetics з косметикою Rejuran (платформа для навчання і розвитку спеціалістів естетичної медицини), Rosabella (рослинна косметика українського виробництва), Method Clinic (медична б’юті-клініка), професійний косметичний бренд Medik8, бренд натуральної косметики Cream.ki, бренд одягу Cover.apparel.ua та інші.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали