ДЛЯ ТЕХ, КТО ЛЮБИТ ЭСТЕТИКУ И СВОБОДУ

ЧТО ТАКОЕ DIGITAL-ОДЕЖДА И В ЧЕМ ЕЕ ФЕНОМЕН?...

BEAUTY-ЭВОЛЮЦИЯ БРИТНИ СПИРС В 40 ФОТОГРАФИЯХ...

ІНШІ ЛЮДИ: 7 ЗІРОК, ЯКІ ЗНАЧНО ЗМІНИЛИСЯ ЗА...

ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ: ПЕРЕМОЖЦЯМИ «ТАНЦІВ З...

Запальний wow-мікс: MamaRika, Katro Zauber, Artem Pivovarov та Sonya Kay створили унікальні композиції, об’єднавши 4 різні музичні стилі

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину

Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання

Promotion

Рейтинг статьи / 0
4 5 2

Інноваційний бренд glo™ представляє музичну wow-колаборацію з чотирма українськими артистами. MamaRika, Katro Zauber, Artem Pivovarov та Sonya Kay створили унікальні композиції у різних стилях, що передають характер 4 смаків стіків neo™ для glo™ Hyper — Redberry Pastel, Brilliant Berry, Magnetic Pineapple і новинки Pina Coolada.

glo hyper

Надихнувшись ідеєю того, що glo™ дозволяє кожному знайти щось до душі чи змінювати хвилю смаку, коли заманеться, чотири українських музичних креатори створили унікальний музичний Hyper Set, об’єднавши 4  смаки та 4 різні музичні стилі.

Mavka від MamaRika — ефектне, як сама співачка, музичне втілення освіжаючого ментолу і насиченого ягідного аромату Redberry Pastel у вирі Pop та RnB з елементами Hip-Hop.

мамарика

Mavka — контрастне поєднання сили та жіночності, драйву та ніжності. Саме такою є музика, яку я створюю. Саме такою є сучасна українська дівчина. Саме такою є я! Освіжаючі біти та солодкі ноти, почувши цей шалений мікс смаку та музики, твоє “тіло піде у танок”!

«Вибухові враження» — deep house від DJ Katro Zauber, сміливої, пристрасної та непередбачуваної, як мікс ягідних смаків Brilliant Berry.

Katro Zauber,

Я смілива і люблю все сміливе, яскраве, до пари моєму характеру та музиці. Смак Brilliant Berry — це дивовижний досвід, яскравий мікс ягідної свіжості. Було нереально кайфово перетворювати його на музику, відчувати його в новому вимірі та ділитися цим досвідом із вами.

«ВідЗоріДоЗорі» від артиста і саундпродюсера Artem Pivovarov, який ідеально переклав акценти тропічних фруктів Magnetic Pineapple на мову танцювального нью-вейву.

Artem Pivovarov

“ВідЗоріДоЗорі” — це свого роду певний магнетизм між яскравими та легкими танцювальними мотивами і дуже глибоким і сильним меседжем. Балансуючи в цьому потоці, ми притягуємо та об’єднуємо кольорові нотки. У музики є смак! У музики є колір! Хочеш повернути атмосферу літа? Залишайся з нами на одній хвилі.

«Вайб» — динамічний future house від Sonya Kay, захоплюючої, немов освіжаюча хвиля смаку Pina Coolada.

Sonya Kay

Тропічний смак Pina Coolada яскраво відображає атмосферу моєї прогресивної та соковитої музики та заряджає драйвовим настроєм моє життя.

Реліз треків відбудеться на сторінках артистів у соціальних мережах, а також на популярних музичних сервісах — Apple music, YouTube music, Spotify, Deezer. 

Ну а почути їх наживо, занурившись в атмосферу яскравого різноманіття, зовсім скоро можна буде на вечірці*, де хедлайнери проєкту представлять нові сингли та запалять гостей своїми найяскравішими хітами. За новинами та подробицями щодо івенту стежте на сторінках glo™ у соціальних мережах.  

*Захід призначено тільки для повнолітніх

Для тех, кто любит эстетику и свободу

5 ИДЕЙ, КАК ВОССОЗДАТЬ ИНТЕРЬЕР ИЗ ЛЮБИМОГО ФИЛЬМА

Лімітована колекція: glo™ присвятив нові гаджети культовим містам світу

Запеченные яблоки с имбирным пряником и орехами: простой рецепт

5 фактов об Аманде Сейфрид, которые вы не знали

10 лучших фильмов Джулианны Мур, которые стоит посмотреть каждому