Зала аплодувала стоячи: Володимир Зеленський виступив із потужною промовою у Європарламенті

Слова Президента України

28 лютого Володимир Зеленський підписав заявку на членство України у Європейському Союзі. 1 березня Президент України виступив перед депутатами Європарламенту. Володимира Зеленського слухали в режимі онлайн, а після завершення виступу зала аплодувала йому стоячи.

Основні тези у зверненні Президента України: 

«Шановні присутні, ви знаєте, я останніми днями не знаю, як правильно всіх вітати. Тому що я не можу говорити "Доброго ранку", або "Доброго дня", або "Доброго вечора". Не можу, і це абсолютна правда, бо щодня для когось цей день точно не добрий, щодня для когось цей вечір останній. Я говорю сьогодні і зараз про громадян України, які захищають ціною свого життя свої цінності, свою свободу».

«Ми часто любимо говорити, що ми переможемо всіх. І я радий, що ви це бачите. Є такий вислів: «Український вибір Європи» — це те, що ми обрали. Тепер має бути вибір Європою вже України».

«Ми боремося просто за свою землю і свою свободу, і, повірте мені, попри те, що зараз заблоковано всі великі міста нашої держави, ніхто в нашу свободу і державу не зайде. Повірте мені. Кожна площа сьогоднішнього дня, як би вона не називалася, вона називатиметься площею Свободи. У кожному місті нашої держави. Ніхто нас не зламає, ми сильні, ми українці».

«З нами ЄС точно буде міцнішим. Без вас Україна буде самотньою. Ми довели свою силу, довели, що ми як мінімум такі самі, як ви. Доведіть, що ви разом з нами. Доведіть, що ви нас не відпускаєте, доведіть, що ви дійсно європейці, і тоді життя переможе смерть, а світ — темряву».


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


Повний нумерологічний Таро-прогноз на липень 2024 року


Читайте також
Популярні матеріали