Захисниця України Оксана Рубаняк презентувала збірку віршів з передової

Про неосяжну ціну свободи

Напередодні Оксана Рубаняк, військовослужбовиця Збройних сил України, яка в липні 2022 року стала героїнею рубрики «Жінки на фронті» від ELLE.UA, презентувала збірку віршів із передової, що отримала символічну назву «Назустріч смерті».

Оксана Рубаняк

«Вірші, опубліковані у збірці, я писала на передовій. У бліндажах та окопах під час артилерійських обстрілів та стрілкових боїв, наступів та штурмів у голові були різні думки. Коли ж я потрапляла у спокійніше місце, записувала все на аркуш, щоб потім поділитися зі світом. Я мусила поділитися побаченим із вами», — розповідає Оксана Рубаняк.

«Назустріч смерті» — це книга-присвята зниклому безвісти Валентину «Старому» Солтановському та всім борцям за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Оксана Рубаняк

«Коли я почала працювати над книжкою, я пообіцяла, що паперовий варіант буде в усіх моїх побратимів, але, на жаль, мені не вдасться дотримати обіцянку, адже не всі залишилися живими…» — поділилася захисниця України у своєму Instagram.

Зараз книжку можна придбати за посиланням. Усі кошти, виручені від продажу збірки, будуть витрачені на необхідну підрозділу Оксани амуніцію. Зараз 72-га окрема механізована бригада тримає оборону на одному з найскладніших напрямків — біля Вугледару.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали