ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

ОТВЕТЫ НА 6 САМЫХ НЕЛОВКИХ ВОПРОСОВ О СЕКСЕ...

ТОП-5 ПРОДУКТОВ, КОТОРЫЕ НЕЛЬЗЯ ЕСТЬ ПОСЛЕ...

«За мною гори, яке там горе»: alyona alyona та Kalush зняли кліп в Карпатах

Прем'єра спільної відеороботи

Рейтинг статьи / 0
4 5 4

Історія амбітного супер-тріо Kalush почалася з активної підтримки від alyona alyona в її особистому Instagram. Тоді ж стало зрозуміло, що хлопцям допомагає все та ж команда, яка рівно рік тому займалася запуском самої Альони. А вже з виходом наступного відео калуські репери повідомили сенсаційну новину про підписання їх культовим хіп-хоп лейблом Def Jam. Колаборація з Альоною, здається, була неминучою. І ось цей день настав. Alyona alyona і Kalush представляють нову спільну пісню «Гори» і кліп на неї — щиру і красиву присвяту українській природі.

«Я пишаюся Україною, величчю її природи і тим, що народилася на цій землі», — зізнається Альона Савраненко.

Режисером відео став Антон Шинкаренко, який зняв попередній кліп Kalush «Ти гониш» з трюками з вогнем і стрибками з парашутом.

У своїй новій роботі «Гори» він знову піддав небезпеці життя музикантів.

«Зйомки тривали два дні по більше ніж 20 годин, в дуже щільному графіку. Альоні доводилося бороти свій страх висоти. Для того, щоб дістатися на одну з локацій, потрібно було переступати через значні тріщини та розломи у скелі. Дерево, на якому сидять хлопці з Kalush, розташоване над урвищем, на ньому було дуже небезпечно перебувати, але хлопці вкотре пішли на ризик, за що їм величезний респект!» — коментує автор кліпу.

Рішення про зйомки було прийнято у другій половині жовтня, щоб потрапити на найкрасивіший час в Карпатах — золоту осінь. За півтора тижні до наміченої дати режисер Антон Шинкаренко та його команда проводили скаутинг локацій і успішно впоралися з цим завданням. Але вже наступного дня після їхнього повернення до Києва в горах випав сніг, що поставило під загрозу весь знімальний процес. Річ у тому, що якщо на висоті дві тисячі метрів випадає сніг, він може не розтанути до весни. На щастя, гори були на боці артистів. За пару днів до старту зйомок почалося потепління, і майже весь сніг розтанув.

За словами режисера, вибір локації був очевидним для всіх.

«Гори займають особливе місце в моєму серці, я часто вибираюся в Карпати, ця атмосфера безумовно близька мені.

У кліпі хотілося показати широту, самотність і тяжкість Карпатських гір. Перед написанням сценарію я подивився фільм «Тіні забутих предків» Параджанова. Крім того, надихався культурними особливостями цієї місцевості і, звісно, самою піснею», — говорить Антон.

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

Джамала і alyona alyona радять відпустити минуле в новому кліпі «Жалі»