З ким не буває: Джессіка Честейн у розкішній рожевій сукні впала на сцені SAG Awards 2023

Курйозний момент

Вихід Джессіки Честейн на премії SAG Awards 2023 запам’ятається всім. І причиною тому став інцидент, до якого акторка, вочевидь, не готувалася.

Піднімаючися сходами, щоб отримати статуетку за роль кантрі-співачки Теммі Вайнетт у серіалі «Джордж і Теммі», зірка наступила на свою розкішну рожеву сукню. На щастя, Джессіка не травмувалася та з усмішкою вийшла за нагородою. Курйоз нагадав глядачам про схожу ситуацію, яка трапилася з Дженніфер Лоуренс на премії «Оскар». 

«Шок від учорашнього вечора просто звалив мене з ніг! Моїм колегам, членам SAG, дякую. Багато означає бути визнаною вами. Для мене велика честь мати можливість розповісти вам історію Джорджа і Теммі. Мені дуже сподобалося грати Теммі Вайнетт. Дякую Джорджетт Джонс Леннон за те, що довірила мені історію своєї мами, Ейбу Сільвії за те, що перетворив її на наші прекрасні шість епізодів, головному герою Майклу Шеннону і всій команді SHOWTIME. Я повернулася до Нью-Йорка і все ще на сьомому небі від щастя», — поділилася емоціями після церемонії Джессіка у своєму Instagram.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали