Юристка Зоряна Пелех стане спікеркою ELLE Active Forum і розкаже, як захиститись від cancel culture

Квитки вже у продажу!

Вже 13 квітня в UNIT.CITY у Києві відбудеться восьмий міжнародний форум ELLE Active Forum для амбітних дівчат. В умовах війни перед багатьма з нас постав виклик знайти нову професію, перекваліфікуватися і навчитися жити в нових реаліях. У цьому допоможе форум і запрошені спікери, серед яких відомі люди зі світу моди, бізнесу та медіа. Одним зі спікерів ELLE Active Forum цього року стане Зоряна Пелех, засновниця бренду ZP Law office of Zoriana Pelekh (Pelekh & Partners LLC), PhD у галузі права.

Зоряна Пелех — юристка, що практикує вже понад 15 років. Засновниця благодійного фонду «Зірка» та представниця соціально відповідального бізнесу, який підтримує важливі культурні проєкти, зокрема мистецький проєкт «Дні, дні», масштабну виставку «Моя історія. 32 роки Незалежності», інші виставки Музею історії Києва і проєкт з представлення національного павільйону на Венеційському бієнале — 2024.

Як трендсетер в юриспруденції та питаннях лідерства Зоряна Пелех веде просвітницьку діяльність:

  • березень 2023 — юридичний форум «Юриспруденція у воєнний час: виклики та можливості»;
  • грудень 2024 — семінар «Подання е-декларацій за 2021–2022 роки: покрокова інструкція»;
  • березень 2024 — конференція з е-декларування.

Тема виступу Зоряни: «Вихід у публічність: як розпочати формування особистого бренду та захиститись від cancel culture».

Зоряна розкаже про те,

1. Як зрозуміти, що вже час виходити в публічність.

2. До чого варто бути готовою, коли виходиш із тіні.

3. З ким виходити в публічність та як самостійно перевірити партнера на доброчесність.

4. Що таке пастка cancel culture і як не потрапити в неї.

«Своїм досвідом я показую, як можна змінювати та розвивати суспільство навкруги, адже щобільше лідерів — то успішніше суспільство. Ми всі унікальні, в кожної свій стиль лідерства, який допомагає залишатись собою. Розуміти свої цінності та цілі, знаходити людей, з якими можна їх розділити та будувати партнерські стосунки — важливий фундамент для кожної підприємниці. Голоси сильних українок вже лунають по всьому світу, проте впевнена, що їх має ставати дедалі більше», — говорить Зоряна.

Отримуйте гарантовані подарунки від партнерів форуму. ANSWEAR.UA дарує сертифікат на шопінг номіналом 2500 грн за стандартним квитком та 5500 грн — за VIP-квитком. Косметичні подарунки надає Artdeco, а інтернет-магазин iHerb — одноразовий промокод на -20% та річний на -10% на весь асортимент продуктів для здоров`я і краси.

Для всіх учасників форуму Райффайзен Банк надає ексклюзивну можливість отримати безкоштовне обслуговування в пакетах послуг «Престиж» або «Ексклюзив» від Premium Banking упродовж трьох місяців.

Настрій забезпечить німецьке ігристе Latinium.

Придбати квиток можна за посиланням. Традиційно форум також можна буде подивитися онлайн.  

Партнери форуму вже підготували для вас подарунки — промокод на шопінг ELLE2024, який дарує знижку 20% на нові колекції та 10% на товари з розпродажу в інтернет-магазині ANSWEAR.UA. Промокод діє до 31.05.2024 включно та може бути використаний лише один раз. Водночас промокод ELLEFORUM надає 10% знижки на весь асортимент продуктів для здоров`я та краси в інтернет-магазині iHerb.

Дивіться, як проходив попередній форум, у відео та за посиланням.

Увага! У разі повітряної тривоги всі учасники форуму мають прослідувати до укриття цивільного захисту, розташованого на території UNIT.City.


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали