Японський художник звинуватив Бейонсе у крадіжці дизайну костюмів для Renaissance Tour

І вже отримав відповідь користувачів Мережі

Американську співачку Бейонсе звинуватили у крадіжці дизайну костюмів для Renaissance Tour. Про це пише Daily Mail. Японський художник Хаджіме Сораяма заявив в Instagram, що зірка, чий концертний фільм втратив позиції у прокаті на другий вікенд, створила футуристичні костюми для свого туру за мотивами його ілюстрацій.

Для наочності митець опублікував кілька кадрів із виступів співачки та порівняв їх із власними творами, на яких зображено жінок у сріблястих костюмах і шоломах з шипами.

«Гей, Бейонсе. Тобі слід було звернутися до мене офіційно, і тоді я міг би зробити для тебе щось краще, як раніше для The Weeknd», — написав він у соцмережах.

Раніше Сораяма співпрацював з The Weeknd над дизайном нової обкладинки для 10-ї річниці перевидання його мікстейпу 2011 року «Echoes Of Silence» — на ній була зображена срібляста фігура андроїда в профіль з вигнутою назад шиєю.

Втім, попри схожість у стилі, користувачі Мережі переважно розкритикували художника, зазначивши, що його малюнки натхнені роботами в стилі наукової фантастики, які так само могли надихнути й Бейонсе.

«Фільм "Метрополіс", колекції Mugler та Gaultier — багато де можна побачити схожі дизайни. Ви не володієте андроїдною естетикою», «Ви й той, хто зробив їй головний убір, явно черпали натхнення з "Метрополісу". Це не робить нікого злодієм, особливо Бейонсе», — пишуть користувачі Instagram.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай із кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Вікторії Бекхем — 50! Еволюція стилю зірки


Читайте також
Популярні матеріали