Як Віндзорський замок прикрасили до Різдва

Улюблений замок королеви Єлизавети ІІ готовий до свят

У Георгіївській залі Віндзорського замку вже встановили головну ялинку країни заввишки майже 7 метрів. Перші світлини з королівської резиденції з’явилися в Instagram Royal Collection Trust.

Святкове дерево прикрашає понад дві тисячі вогників, а також стрічки з оксамиту та атласу. Верхівку ялинки увінчали зіркою на честь 675-річчя Ордену Підв’язки. Ще одна різдвяна красуня встановлена в Багряній вітальні, одній з найвишуканіших кімнат у замку.

Загалом у Віндзорі встановлено 8 ялинок. Атмосферу свята можна відчути й у залі Ватерлоо, де величезний обідній стіл заставлений розкішним фарфоровим посудом, зокрема тацями із золотими грушами та фруктами.

Парадні сходи біля входу до резиденції також оздоблені різдвяним декором. Повідомляється, що цьогорічні святкові прикраси апелюють до коронації короля Карла III, яка відбулася у травні.

Побачити святковий декор зможуть усі охочі. Двері Віндзорського замку відчинені для відвідувачів до 1 січня. У певні дні грудня місцеві шкільні та громадські хори виконуватимуть під ялинкою у Георгіївській залі різдвяні гімни.

А про те, як до Різдва цього року прикрасили Білий дім, читайте за посиланням


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай із кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Вікторії Бекхем — 50! Еволюція стилю зірки


Читайте також
Популярні матеріали