Як святкуватимуть День Києва в умовах воєнного стану?

Заходи для дорослих та дітей

Цьогоріч столиці України виповнюється 1540 років. Святкування Дня Києва пройде в умовах воєнного стану, тож масштабнs заходb у місті не проводитимуться, проте можна буде відвідати пішохідні екскурсії, виставки і концертні виступи. Які заходи заплановані для дітей і дорослих, розповіли в КМДА.

День Києва в умовах воєнного стану

Муніципальні музеї та бібліотеки Києва представлять тематичні художні та книжкові виставки з історії Києва, його традицій, звичаїв та культури. Киян і гостей міста також запрошують у парки на концертні виступи. Зокрема до парку імені Тараса Шевченка, Центрального парку культури і відпочинку та парку «Володимирська гірка».

Для охочих поринути в історію столиці відбудуться пішохідні екскурсії «Київ незламний», «Золотоворітський квартал» та «Пушкінська: паралельно Хрещатику».

Напередодні Дня Києва, 28 травня у кінотеатрі «Ліра» покажуть документальну стрічку режисера Андрія Загданського «Національний музей», а 29 травня пройде патріотичний майстер-клас у Музеї видатних діячів української культури.

День Києва в умовах воєнного стану

Для дітей заходи підготовлено переважно в онлайн-форматі: 28-29 травня відбудеться фінальний етап Четвертого міжнародного пісенного конкурсу мовами країн Європейського Союзу «Formidable», а до 20 червня Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва проводитиме онлайн-конкурс дитячого малюнка «Київ та кияни очима дітей».

Нагадаємо, що нещодавно Київська міська військова адміністрація оприлюднила список парків і скверів Києва, які небезпечно відвідувати.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


Де шукати приємні емоції під час війни


Доторкнутися до історії: як вишивка стала душею українського...


Читайте також
Популярні матеріали