Як принц Гаррі заспокоював Меган Маркл на похороні Єлизавети II

Зворушлива підтримка

 

День похорону королеви Єлизавети II був неймовірно печальним для всієї королівської родини. Члени британської монархії зворушливо підтримували одне одного і трималися разом у цей момент. Не став винятком і принц Гаррі, який був поруч зі своєю дружиною та підставив їй своє надійне плече підтримки. До того ж не секрет, що Меган не ладить з родиною Гаррі та уникає тісного контакту з нею. Тож Гаррі робив усе можливе, аби його кохана почувалася комфортно в колі його рідних.

Про це американським журналістам розповів один з відвідувачів похорону.

За його словами, герцогині Сассекській довелося приїхати до Вестмінстерського абатства і деякий час перебувати без підтримки чоловіка.

Один з гостей похоронної служби поділився деякими моментами, які він помітив у стосунках Маркл та принца Гаррі під час похорону.

«Ви бачили, як Гаррі заспокоював Меган, коли вони йшли разом і мали розійтися в різні боки? Я помітив, наскільки Гаррі підтримував Меган, коли вони розійшлися після церемонії й він міцно стиснув її руку. Я відчував, що він хотів, аби вона почувала себе комфортно», — розповідає очевидець.

Нагадаємо, що Меган на похороні виглядала вкрай засмученою та навіть пустила сльозу.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Чому йод важливий для жінок та в яких продуктах він міститься...


Читайте також
Популярні матеріали