Як не збожеволіти від обсягу інформації у новинах

4 корисні поради

Сьогодні ми всі постійно перебуваємо на зв’язку та читаємо новини. Живучи у такому режимі, складно зберігати тверезість мислення: спочатку ви не перестаєте гортати стрічку новин, потім відчуваєте емоційні гойдалки, а за ними настає тотальне виснаження. Ми підготували добірку корисних порад, які допоможуть не збожеволіти від кількості інформації.

Як не збожеволіти від обсягу інформації у новинах

Обмежте час перегляду новин, встановивши інтервали

Виділіть для слідкування за подіями в Україні і світі усього декілька годин на день. Обмеження інфопотоку знизить рівень тривоги. На жаль, єдиного рецепту для всіх людей не існує, тому інтервали доведеться підбирати індивідуально.

1. Три підходи, наприклад о 10-й ранку, о 2-й годині дня та о 8-й вечора.

2. Два підходи: оберіть зручний для себе час зранку та ввечері.

Якщо перебування офлайн лише підвищує рівень тривоги, спробуйте читати новини протягом дня, але відмовитися від них увечері, наприклад після 21:00.

Відпишіться від другорядних джерел

Залиште лише декілька офіційних джерел інформації та перестаньте переглядати ті, які дублюють новини, а також ті, що публікують неперевірені, неточні або неповні дані.

Не робіть репости непідтвердженої інформації

Окрім бойових дій, триває й інформаційна війна. Російська пропаганда постійно поширює фейки, мета яких — деморалізувати українців. Саме тому важливо публікувати лише достовірну інформацію, підтверджену офіційними джерелами.

Не вступайте у дискусії з незнайомцями, які підтримують війну

Тривалі емоційні інтернет-суперечки лише виснажують і не мають жодного сенсу, тому свій час та енергію краще спрямувати на допомогу Україні.

Нагадаємо, що для тих, хто не може заснути через тривогу, ми зібрали 5 ефективних технік.


Реклама

Популярные материалы

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


10 кінопрем’єр грудня, які варті уваги


«Наша мета — показати за кордоном гідний український продукт»....


Читайте також
Популярні матеріали