Як концерт Бейонсе вплинув на рівень інфляції у Швеції

Економісти шоковані

Учора Статистичне управління Швеції опублікувало звіт, який стверджує, що місячна інфляція в країні з квітня по травень зросла на 0,3 відсоткових пункти. Головний економіст одного з провідних скандинавських банків уже заявив журналістам, що відповідальність за це частково лежить на американській суперзірці Бейонсе, яка розпочала своє світове турне концертом у Стокгольмі 10 травня. Про це повідомляє видання Politico.

Бейонсе

«Схоже, що початок світового туру Бейонсе у Швеції вплинув на травневу інфляцію, наскільки — невідомо, але, ймовірно, 0,2 пункту з 0,3, які додали готелі / ресторани», — сказав Майкл Гран, головний економіст Danske Bank.

За його словами, підвищення відбулося через збільшення «широкого набору товарів і послуг, наприклад відвідування готелів і ресторанів» і «рекреаційних послуг», до яких входять квитки на концерти.

Бейонсе

«Ми очікуємо, що цей сюрприз буде скасований у червні, оскільки ціни на готелі та квитки повернуться до норми».

Зазначимо, що видання Financial Times також зверталося до Майкла Грана. У розмові з журналістами він описав цю подію як «безпрецедентну та досить дивовижну». Хоча великі культурні та спортивні заходи можуть спричинити миттєве підвищення цін на місцеві готелі та ресторани, вони рідко впливають на національну інфляцію.

Нагадаємо, що тур Бейонсе Renaissance також впливає на моду.


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв з буряка


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали