Як голлівудські зірки підтримали Україну на церемонії вручення премії «Оскар» – 2022

Не залишились осторонь

Цієї ночі в Голлівуді відбулася гучна церемонія вручення премії «Оскар» – 2022. У рамках заходу організатори підтримали Україну. Не залишились осторонь і зірки, які підтримали Україну у боротьбі з ворогом. Так, деякі гості церемонії доповнили свої образи блакитними або синьо-жовтими стрічками та пінами на знак підтримки українців, які були змушені залишити дім. Серед цих зірок — актор Джейсон Момоа, режисер Педро Альмодовар, акторка Джеймі Лі Кьортіс, а також актор Бенедикт Камбербетч.

Також на честь ювілею з дня виходу «Хрещеного батька» Френсіс Форд Коппола завершив свою промову словами «Viva Ukraine!».

Однак були і неоднозначні ситуації, які викликали обурення у публіки. Користувачі Мережі розкритикували організаторів церемонії за реакцію на війну в Україні. Під час шоу була хвилина мовчання, водночас із нею показували відео із текстом на слайдах. Там війну назвали «конфліктом» і не згадали агресію Росії.

«Ми хотіли б продемонструвати нашу підтримку народу України хвилиною мовчання. Хоча кіно для нас є важливою нагодою висловити нашу людяність під час конфлікту, реальність така, що мільйони сімей в Україні потребують їжі, медичної допомоги, чистої води й екстрених служб. Ресурсів мало, і ми разом як глобальна спільнота можемо зробити більше. Ми просимо допомогти Україні будь-яким способом. Стояти з Україною. Ми просимо вас підтримати Україну всіма можливими способами. #StandWithUkraine», — зазначили організатори.

 


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


Повний нумерологічний Таро-прогноз на липень 2024 року


Читайте також
Популярні матеріали