Як це було: презентація One By One та ELLE Business в київському ЦУМі

Захід для busy girls

Команда ONE BY ONE представила у ЦУМ Київ одразу два проєкти, що надихають. На презентації гості побачили новий лімітований дроп, що створено для дівчат, які постійно перебувають у русі. Динамічна, розумна, стильна та впевнена у собі — саме такою дизайн-команда бренду бачить свою героїню. Капсула BUSY створена для тих, хто «дуже busy», але завжди знаходить час для себе.
Також спільно з українським глянцем ELLE Business ONE BY ONE зробили спеціальний випуск газети, присвячений діловим дівчатам та феномену Busy в сучасному світі. Почитати fashion newspaper, приміряти образи з нової колекції, зробити яскравий мейковер під діджей-сет від Олімпії Вайтмусташ і отримати весняний букет квітів на згадку прийшли друзі та клієнти бренду.


Серед гостей заходу були Соня Забуга, Світлана Кравченко, Яна Стрельцова, Катерина Полтавська, Тіна Сізонова, Ельміра Мехтієва, Ілона Гвоздьова, Сергій Костецький, Юлія Ярмолюк, Юлія Єрмолаєва, Юлія Смідович, Євгенія Портфілова, Костянтин Путиленко, Ольга Чайка та, звісно, команда бренду разом із Лідією Сметаною та Анастасією Мельник.  


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали