Бред Пітт відреагував на скандальну заяву сина Пакса, який назвав його негідником

Сімейні справи

Днями у Мережі розгорівся черговий скандал навколо особистого життя Бреда Пітта — причиною стали скриншоти сторіз його прийомного сина кількарічної давнини, в яких хлопець називає батька негідником. «Святкове» послання актору Пакс опублікував у День батька.

«Вітаю з Днем батька цього негідника світового класу! Ти знову і знову доводиш, що є жахливою й огидною людиною. Ти не виявляєш ні уваги, ні співчуття до своїх чотирьох молодших дітей, які тремтять від страху у твоїй присутності», — написав хлопець, додавши, що Пітт перетворив життя їхньої сімʼї на пекло.

Про те, як відреагував на образливий меседж сам Пітт, пише видання The Sun.

«Бред поважає всіх своїх дітей, і дуже сумно бачити, що почали викопувати таке. Це розчаровує, адже його змальовують поганою людиною в той час, коли це далеко від правди. Він вирішив зберігати гідне мовчання, і це багато про що говорить», — сказав інсайдер.


Нещодавно ЗМІ повідомляли про те, що прийомна дочка Джолі та Пітта на церемонії посвячення в жіночу спільноту заявила, що її звуть Захара Джолі, тоді як раніше вона завжди називала подвійне прізвище Джолі-Пітт.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали