«Я зробила свій вибір», — відверте зізнання Белли Хадід про проблеми з алкоголем

Модель відмовилася від вживання спиртовмісних напоїв

25-річна Белла Хадід продовжує шокувати прихильників відвертими інтерв’ю. Цього разу супермодель зізналася InStyle, що був час, коли вона вживала дуже багато алкоголю і не могла себе контролювати.

Белла розповіла, що любила алкоголь не стільки завдяки його смаку, скільки завдки ефекту, який він давав. Це призвело до того, що Белла почала вживати не лише на вечірках із друзями, але й сама вдома, і навіть рано-вранці перед виходом на вулицю. 

Белла Хадід

«Я зробила свій вибір. Раніше я настільки любила алкоголь, що не могла контролювати себе, скасовуючи заради цього свої справи», — зізналася модель.

За словами Белли, поштовхом до відмови від спиртних напоїв стала розповідь лікаря про згубний вплив алкоголю на мозок людини. Після цього вона стала відчувати відразу, навіть торкаючися склянки.

«Я не бачу необхідності вживати алкоголь, тому що знаю, що якщо я вип’ю, то прокинуся о третій ночі з жахливою тривогою через дурість, яку сказала п’ять років тому. Алкоголь не приносить нічого, крім болю та стресу, а задоволення від нього швидкоплинне», — закінчиля своє зізнання Белла.

Белла Хадід

Нагадаємо, що нещодавно супермодель відверто розповіла про свої психологічні проблеми: депресивні епізоди, емоційне вигорання, самотність та спустошення.

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярные материалы

Небанальні весільні сукні від українських брендів


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Читайте також
Популярні матеріали