«Я почувалася шматком м’яса»: Емілі Ратаковскі повідомила, що йде з кіно

В новому відвертому інтерв’ю

Емілі Ратаковскі більше не зніматиметься в кіно. Про це вона повідомила виданню Los Angeles Times. Модель, яка знялася у фільмах «Красуня на всю голову», «128 ударів серця на хвилину» і не тільки, заявила, що продюсери кіностудій завжди звертали увагу на її зовнішність, а не на акторський талант. Такий підхід розчарував її та підштовхнув до того, щоб залишити Голлівуд.

«У мене не було відчуття, що я артистка, яка виступає, що це моя віддушина. Я почувалася шматком м’яса, який оцінюють люди, обговорюючи, чи є у мене ще щось, окрім грудей», — поділилась Ратаковскі.

На початку 2020 року зірка звільнила свого агента, комерційного представника та менеджера. За її словами, вона втомилася підлаштовуватися під впливових чоловіків у Голлівуді.

«Я їм не довіряла. Я подумала, що сама можу впоратися із телефонними дзвінками. Я сама можу ухвалювати рішення. Ніхто з них не дбав про мої інтереси, і вони всі ненавидять жінок», — згадала модель.

Ще одним аргументом, який підтверджує слова Ратаковскі, стали звинувачення, висунуті на адресу її колишнього чоловіка Себастьяна Беар-МакКларда: кілька жінок заявили, що він схиляв їх до сексуального контакту в обмін на ролі у фільмах.

«Можливо, саме тому зараз мене не дуже цікавлять думки чоловіків. Тому що це була брехня. І я не маю на увазі зраду. Це зіпсований світ. Як і Голлівуд. І він темний», — підсумувала Емілі.


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали