«Я не вірю у війну між чоловіками й жінками»: Моніка Беллуччі про Венсана Касселя та своє ставлення до руху #MeToo

Акторка поділилася своїми думками в інтерв’ю

Моніка Беллуччі взяла участь у фотосесії для обкладинки журналу The Sunday Times і відповіла на запитання про стосунки з Венсаном Касселем, свій спосіб життя та ставлення до руху #MeToo.

«Ми давно розлучилися, але, з іншого боку, якщо ви стали батьками, ви залишаєтеся батьками на все життя. Це чудово, коли є стосунки заради дітей, якщо це можливо», — сказала Моніка про спілкування з колишнім чоловіком. 

Instagram: @monicabellucciofficiel

Венсан Кассель і Моніка Беллуччі розійшлися у 2013 році. Вони разом виховують двох доньок: 17-річну Деву та 11-річну Леоні. Сама ж Моніка Беллуччі відмовилась розповідати про особисте життя. 

Акторка також поділилася, що не залежить від б’юті-процедур, спорту чи дієт. Коли вона працює, то ходить до спортзалу, а у вільний час займається медитацією. Крім того, Моніка Беллуччі не відмовляється від пасти чи бокалу вина. 

«Життя складається з різних моментів, етапів. Коли ти молода, ти маєш природну красу юності, відчуваєш чарівність цього моменту. Але життя йде далі, ти старієш фізично, і з цим нічого не можна вдіяти. З цим треба змиритися. Але водночас ми щасливі: якщо ми старіємо, значить, у нас було довге життя. Коли здає тіло, душа підноситься», — поділилася акторка думками щодо старіння. 

Instagram: @monicabellucciofficiel

Моніка Беллуччі прокоментувала вплив руху #MeToo на кіноіндустрію. 

«Я не вірю у війну між чоловіками та жінками. На мою думку, нам треба знайти якісь спільні точки дотику для подальшої комунікації. Я не хочу вчити своїх дочок ненависті. Це нічого не принесе. Нам усім треба шукати спосіб, щоб говорити про це», — сказала акторка. 

Моніка Беллуччі підтримала те, що жінки відтепер більш відкрито говорять про домагання, але застерегла, що так може виникнути атмосфера ненависті. 

Instagram: @monicabellucciofficiel

Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


З чим носити светр із високим коміром цієї зими


Читайте також
Популярні матеріали